Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Igaz ez a hír Oroszországra/Uk...

Igaz ez a hír Oroszországra/Ukrajnára, hogy ott (az utóbbi évek gazdasági nehézségei miatt) jobban szituáltabb férfiaknak több barátnője is van, akik mind egy fedél alatt élnek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Tehát ezt a közismerten egymásra féltékeny(ebb) hölgyek "elnézik" az adott férfinek, mert az (viszonylag) jó/jobb megélhetést biztosít (még így is) számára/számukra?


Tényleg ilyen durva ott az utóbbi években a helyzet?


Hogy vele (pontosabban velük - tehát együtt) maradnak, mert még így is jó (vagy legalábbis jobb) életminőséget biztosít a részükre, esetleg ráadásként még őszintén szereti is őket?



2017. márc. 31. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Én is hallottam erről és igen. Mivel mindkét országban valami 20 ezer forint a minimálbér így sokan inkább így próbálnak megélni.
2017. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásodat, de igazán jöhetne egynél jóval több válasz is...


:)

2017. márc. 31. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A több barátnős verzió még stimmel, de olyat még nem láttam, hogy ezek egy fedél alatt élnének...
2017. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Miért azzal mi a baj?


Ha a hölgyek ígyis-úgyis tudnak egymásról, akkor már nem édes mindegy?...

2017. márc. 31. 23:57
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Azért az nem úgy van. Van pl xy-nak felesége, a többi az csak "barátnő". Nem lakik vele, legtöbb esetben az asszony nem tudja 100%-ra, hogy ki az.
2017. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elbeszélész mellettem, én nem holmi szeretőkről írtam.


Azokat valóban bölcs titkolni.


A kérdés arról szól (javaslom ugorj neki mégegyszer), hogy az ottani férfiaknak éveken, vagy évtizedeken át két-három párja van egyszerre, egy időben, egy háztartásban (Egy autóban, egy közös kasszán, lehetne sorolni.)


"Tényleg ilyen durva ott az utóbbi években a helyzet?


Hogy a nők vele (pontosabban velük - tehát együtt/egymással) maradnak, mert még így is jó (vagy legalábbis jobb) életminőséget biztosít a részükre, esetleg ráadásként még őszintén szereti is őket?"

2017. ápr. 1. 16:50
 7/9 anonim ***** válasza:
A mormonoknak ott is több feleslegük van, mert ilyen a vallás.
2017. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyenről nem hallottam még gazdag ukránok körében, amit írsz.
2017. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez egy óriási baromság. Szerintem csak álmodtad. Itt élek, pontosan tudom mi a helyzet. A szeretős részben van igazság. Itt inkább kitart egy mellett, s közben félre-félre megy az illető. Magyarországon a házasság nem olyan gyakiri mint itt, inkább kiélik egymással az emberek magukat és jöhet a következő.
2017. jún. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!