Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Bledben hol tudok pénzt...

Bledben hol tudok pénzt váltani húsvétkor?

Figyelt kérdés
Sűrgösen szükségem lenne olyan helyre ahol forintot euróra váltanak!
2017. ápr. 16. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs bankkártyád és a bankszámládon pénz? Mert ha van, akkor akármelyik automatánál tudsz kivenni eurot.


Ha ez nem járható út, akkor vasútállomás, szálloda (itt biztosan rosszabbul váltanak, mint máshol), esetleg benzinkút...

2017. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bank kártyám van, de sajnos pénz nincs rajta. Itt a hotelben sajnos nem váltanak, bankot ajánlották de az zárva van. Egy másik hotelnek írtam onnan még nem kaptam választ. Elég kicsi benzinkút van itt ott meg se kérdeztük gondolva, itt biztos nem váltanak.
2017. ápr. 16. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik banknál vagy?
2017. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
OTP.
2017. ápr. 16. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor van egy ötletem, ha nagyon szorult helyzetben vagy:

Az OTP-nél bankszünnapokon is átmennek az utalások (bankon belül), ha mindkét félnek van bankkártyája.

Tehát, ha van olyan ismerősöd (szülő, barát, stb), akinek van netbankja és OTP-s bankkártyája, s át tudna utalni a számládra annyi pénzt, amennyi kell Neked, az az utalás azonnal teljesül (elvileg) és akkor Te fel tudod venni a számládról euróban a pénzt, aztán, ha hazajöttél, akkor megadod neki ft-ban.

2017. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez jó lenne, de senki nem tud utalni mert nincs penz a kartyajan vagy nem otp-s
2017. ápr. 16. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor nincs más ötletem: vasútállomás (tudom, kicsi, de hátha), benzinkút, panziók - hátha...
2017. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!