Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldön napi 6 euroért...

Külföldön napi 6 euroért miért csak egy készülék csatlakozhat a hotelben netre?

Figyelt kérdés

Azért ez jó kis lehúzás,aminek már alapnak kellene lenni!

3személynél 180 euró,azért ez durva és ugye nem is használja senki egész nap!


Független telefonnal oldható csak meg,ha veszek kint mobilnetet?


2017. ápr. 21. 00:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Hol van ez?

A pénzért internetről már a legtöbb helyen leszoktak, nem lenne érdemesebb olyan helyet keresni?

Lent a lobbiban sem ingyenes?

2017. ápr. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
Surgosen keress egy masik hotelt... A napi 180 EUR-bol mar kifutja egy jobb helyre is.
2017. ápr. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Egyreszt szar hotelben vagy, masreszt pedig szar elofizetessel. Ma mar a legtobb nagy telefonos ceg (vodafone stb.) mind ajanl roamingmentesseget (amibe plusz nem EU-s orszagok is beletartoznak), vagy pedig vannak utazos csomagjaik. Nezz utana.
2017. ápr. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%

3 személy 6 euróval az miért 180 euró?

Persze az is sok ,se azért számolni tudni kellene.

2017. ápr. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a legjobb hotelt választottad. Megoldás van sok:

1. Válassz másik szállást, ingyenes nettel

2. Válassz olyan roaming opciót, amivel egy nem túl magas díjért egész nap vagy egész héten netezhetsz.

3. Válassz olyan tarifacsomagot, amelyikben ingyenes EU roaming van - ez persze nem minden országban opció.

4. Vigyel független telefont és keress olyan szolgáltatót, amelyiknek van turistákra optimalizált rövid idejű kártyás vagy előfizetéses csomagja.

5. Szård le az egészet, ha már utazol, ne azt a kûrva telefont nyomkodd.

2017. ápr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Lemondani már nem lehet,ki van fizetve! :) Mallorcán majd minden hotelben fizetős,némelyikben van a recepción ingyen,de itt az nincs! Ahol fizetős,nem volt jó a hotel,vagy utána kérdeztem,szinte alig volt net!Mint Egyiptomban,ott is csak éjfél körül tudtam rácsatlakozni! :(

Nem akarom állandóan azt nyomkodni,de azon tartom a kapcsolatot,mint mindenki!

A 180 euro 10 napra jött ki 3 főnek,mert látom van aki nem érti!

Telekomnál 1Gb lehet venni 5 ezerért 7 napra,ez volt mikor 3 nap alatt lement,pedig alig használtam!

Valakinek tud konkrét csomagot,ami ennél jobb?

Vodát sokan dicsérik,de egyelőre nincs fgtlen telonk,de ha ezen múlik,kiüttetem...

2017. ápr. 21. 08:04
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Nekem Vodafone van, az alap előfizetés 1 gigát ad. Nem valami sok, de nekem elég szokott lenni (itthon wifizek, nem fogy a mobilinternet), de egyszer hotspotot adtam a többieknek, kb. 3 perc alatt elfogyott a keret... Szóval történnek érdekes dolgok. Amúgy a telefonálás is ingyenes külföldről - Európán belül, nagyon jó csomag és nekem megéri, mert itthon is sokat beszélek.
2017. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

sak a városokban ajánlják a hoteleket ingyen nettel. Mert ugye ode nagyrészt üzleti út miat megy az ember.


Nyaraló övezetben pont, hogy fizetös a net, vagy ha van is ingyen net korlátozzák a lobbira 1 órára...

Ez azért van, hogy ne lógj egy nyaralás alatt egész nap a neten, hanem nyaralj... Egyébként ha egy 4-5 csillagos hotelbe mész és ott egy magasabb szoba kategoriát fizetsz akkor a lobbiban egy külön helyiségben szoktak számítogépek lenni amit ingyen bármikor használhatsz.

Mi így megyünk messze nyaralni. Arra, hogy képeket küldjünk és jelezzük, hogy élünk elég a lobbis 1 órás net, amit néha napján igénybe veszünk... Férjem és az én munkám is olyan, hogy pár naponta az ügyfeleknek vagy a fönököknek kell valami, ezt a lobby külön szobájában elintézzük. Ezért soha nem viszünk laptopot vagy tablettet magunkkal, csak is telefont... Mi nyaralni megyünk nem neten lógni, azt lehet itthon is azért nem adunk ki annyi pénzt.


A városokban általában alap, hogy a hotel ad wlant, de szobára szólo a legjobb és az amit csak 1 gép tud használni. Ha általános wlan van és éppen valakik filmet töltenek le, még egy jobb sebességet is iszonyatosan le tud lassítani, és a másikak meg csak mérgelödnek miatta. Ha csak egy jelszóval egyet tudsz használni, akkor sokkal jobb minöséget is kapsz.

2017. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%

" a 180 euro 10 napra jött ki 3 főnek, mert látom valaki nem érti! "

Magadat nézd értetlennek!!! Mert nem irtad hogy hány napra. Inkább utána néznél , ne itt játszd meg magad. Fizess ha ilyen értetlenül állsz neki .

Bármilyen hihetetlen , ezt előre lekell tisztázni.

2017. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Értem én, hogy te egy másik aspektusát ragadtad meg a dolognak, de nem tudom kihagyni, hogy megosszak veled egy magánvéleményemet, elvégre az utazási rovatban tetted fel a kérdésedet.

Mallorca egy klassz hely. Tudod, tengerpart, buli, medence, csajok, pasik, halak meg csupa ilyesmi. Elutazol oda... másképp mondom: Utazol. Kiszakadsz a hétköznapokból.

Elmész egy ilyen dögös helyre, és az a gondod, hogy hárman akartok három kütyüt nyomogatni?

Hidd el, akkor válasz jobb emberré, ha túllépsz a telefon-számítógép-internet dolgokon, ha kinézel a fejedből legalább nyaralás alatt, és rácsodálkozol a világ szépségére.

A többi dologra a válaszadók - talán mégis másik hotel kellett volna, válassz megfelelő mobilnetet - válaszoltak.

2017. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!