Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldön napi 6 euroért...

Külföldön napi 6 euroért miért csak egy készülék csatlakozhat a hotelben netre?

Figyelt kérdés

Azért ez jó kis lehúzás,aminek már alapnak kellene lenni!

3személynél 180 euró,azért ez durva és ugye nem is használja senki egész nap!


Független telefonnal oldható csak meg,ha veszek kint mobilnetet?


2017. ápr. 21. 00:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
1 giga egy hétre? Az rengeteg. Ahhoz, hogy írj pár sort az itthoniaknak, feltolj egy képet a jegesmedvéről, amit lőttél ott a szigeten és utánanézz, hogy mondják ausztrálul azt, hogy "elnézést, vegye el a nyakamtól a kését, mert izgulok"... bőven elég az a keret.
2017. ápr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
91%

Azért, mert a hotel egy pénzkereső vállalkozás, és így éri meg neki. Nekik az se baj, ha nem netezel.


Csatlakozom az előttem szólóhoz, élvezd az utazást, felejts el mindenkit, ha nagyon netezni akarsz, vegyél egy 10 napos roaming csomagot, vagy egy helyi sim kártyát, amit a nyaralás végén eldobsz.


Egyékbént meg jussanak eszedbe Marcellus Wallace szavai: " Még ma elutazol, ma este! És ha elutazol, el vagy utazva! Különben véged...! "

2017. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
6 éve voltam Mallorcán már akkor sem kellett fizetni a netért 10 éve viszont tényleg mindenhol kellett szinte.
2017. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos sok ilyen agykárosult emberke van, aki képtelen "normálisan nyaralni".

Ezek nem kikapcsolódni és feltöltődni mennek hanem azért, hogy az ismerőseiknek kétpercenként villogjanak a fészbúkon és tudják küldeni a szelfibotos fotóáradatot arról, hogy hol nyaral éppen, vagy, hogy mit eszik és hogy mekkorát sikerült sz.rnia.


De egyszer talán majd ez is elmúlik.

Tavaly pl. már láttam Olaszországban wifi mentesnek hirdetett szállodát!

2017. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
61%
Hát ahogy látom kedves kérdező, eléggé öngólt rugtál a lepontozásoddal és kioktatásoddal. Szerintem is inkább szállj magadba és köszönd meg a válaszolók jó tanácsát.
2017. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Ezt benézted,mert senkit nem pontoztam le,márt csak azért sem,mert most léptem be!


Hagy engedjem már meg magamnak,hogy néha netezzek,tartsam a gyerekemmel a kapcsolatot,gondolom ez nem akkora bűn! Nem szoktam itthon sem a neten lógni,szelfiket sem szoktam dobálni,sőt,kifejezetten idegesít,aki naponta nyomatja! :)

Aki nem bírt rájönni,hogy vajon hogyan jött ki a 180 euró,az ne legyen már az én problémám,hiszen csak egy kis logika kellett hozzá! :)


A legdrágább szobát választottuk,de ingyenes net akkor sincs,se nekünk,se másnak!

A kérdésem arra irányult,hogy független telefonnal oldható -e csak meg a kint vásárolt mobilnet vagy itthon ki tud ajánlani,ki ismer normális csomagot,ami aránylag jó árban van?!


2-3 válaszolónak köszönöm az értelmes hozzászólást,a többi kuka! :)

2017. ápr. 21. 15:49
 17/22 anonim ***** válasza:

"A legdrágább szobát választottuk"


...és 6 Eurón rugózol.

2017. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem külföldtől függ, hanem az adott szállodától. Eddig még akárhol voltam, mindenhol volt a szobában ingyenes wifi. Amúgy elég valószínű, hogy nem készülékhez kötött, hanem kaptok egy jelszót, amivel egyszerre egy készüléket tudtok használni. Elosztjátok a 6 eurót háromfelé egymás között, és használjátok felváltva. Amelyikőtök befejezte a netezést, az kikapcsolja a wifit a készülékében, és már csatlakozhat is a következő.
2017. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

17-es! Nem! :) 180 euron rugózok,de remélem nem baj! :) Amit esetleg fele árból meglehet oldani,hagy ne fizessek már annyit...ugye megengeded!?


18-as:Köszi

2017. ápr. 22. 09:30
 20/22 lencsefőzelék ***** válasza:
71%
Nem hagy engedjem meg, hanem hadd engedjem meg (két d-vel írjuk, egy d-vel mondjuk). A vesszők (és egyéb írásjelek) után pedig szóközt kell tenni. Nem csak azért, mert ez a szabály, hanem mert úgy tagoltabb, átláthatóbb a szöveged. Így végig sem olvastam.
2017. ápr. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!