Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Londonba egy hét alatt milyen...

Londonba egy hét alatt milyen nyelvgyakorlási lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

Egy hétre kimennék nyár közepén rokonaimhoz nyelvtanulás céljából, tanácsokat szeretnék kérni, hogy milyen módon tudnám a leghatékonyabban fejleszteni a beszélgetési készségeimet. Szeretnék minél több interakcióba lépni emberekkel és végig angolul kommunikálni.

(Felsőfokú nyelvvizsgára készülök)



2017. ápr. 24. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni sokat nem fogsz egy hét alatt, de arra jó az ilyen, hogy bátrabban megszólalj angolul.
2017. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Elmégy bevásárolni (egyedül), idegenvezetövel busszal végigmégy a környéken, elmégy fodrászhoz, egy játszóteret keresel és beszélgetsz az anyukákkal, stb. A lényeg, hogy menj emberek közé és kérdezz tölük, beszélj velük, próbálj minél többet angolok közt lenni.
2017. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal Londonban sok a külföldi úgyhogy ha eredeti angollal akarsz beszélni akkor utazz el egy szomszédos településre. Szólíts le valakit az utcán vagy még most kezdj el levelezni a neten Londoni angolokkal és lehet hogy valamelyikkel tudsz találkozni mikor kint leszel.
2017. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az alaptudásom megvan, igazából csak a kommunikációs készségeimet szeretném fejleszteni, hogy minél fluentebb legyek
2017. ápr. 24. 19:18
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
aluljárókban vannak nyelvgyakorlatok, ha ügyes vagy még pénzt is kereshetsz vele.
2017. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Egy hét Londonnal pont semmire nem fogsz menni. Vagy költs inkább magántanárra vagy ne ilyen kamu indokkal akarj kimeni.
2017. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Hat csak ezert ne menj Londonba, nagyon keves ido az az 1 het, es angol anyanyelvu embereket Budapesten is talalsz. Nyelvvizsgahoz meg amugy is agyuval verebre anyanyelvuekkel beszelni.
2017. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem értek egyet azokkal, akik azt állítják: 1 hét semmit nem ér. Nyelvvizsgára készültem, kimentem az adott országba 1 hétre és nagyon-nagyon sokat lendültem. Egy dologra figyelj nagyon: kerüld a magyarok társaságát :D

Még mielőtt lepontoznátok: azért kell kerülni, mert akkor elkényelmesedik az ember, inkább magyarul beszél, ha velük megy mindenhová.

A "menj vásárolni" nagyon jó tanács, közlekedj, utazz, kérdezz, figyeld, hallgasd az angolokat. Nekem azóta is azt mondják a spanyolok, hogy szépen beszélek spanyolul (és nem udvariasságból) - persze azóta többször is voltam kint.

2017. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!