Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » ŐK miből járják be az egész...

ŐK miből járják be az egész Földet?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


És még sorolhatnám. Ezeknek a fiataloknak hogyan indult vajon ez az egész, és hogyan tehetik meg, hogy szinte havonta utaznak?Vagy szinte mindig úton vannak.

Mióta az eszemet tudom, legnagyobb vágyam, hogy utazhassak, nem is érzek semmivel kapcsolatban ilyen erős vágyat, mint hogy elmehessek a gyönyörű Földünk különböző pontjaira. De nekem sajnos évi 1 elutazásnál többre nem telik. Nyaranta 2 hetet tudok erre szánni, hogy ellátogatok egy adott ország 1-2 városába, híres pontjára. És ez annyira kevés. Idén pl. nem is megyek. Nagyon nagyon ritka ez így. Nem azt mondom, hogy minden hónapban mennék én is, de hát még az évi 2 utazás sem jön össze. És azért sajnálom nagyon, mert nekem tényleg ez az életem értelme. Folyton a térképeket bújom, állandóan olvasok ilyen témában és ezzel kelek, ezzel fekszek, hogy menni menni m enni, de hát nem engedhetem meg magamnak olyan gyakran.


2017. ápr. 27. 10:42
 1/9 anonim válasza:
23%
Ők amerikaiak, ott pedig ugyan azért a munkáért 5-10 szeres fizetést adnak, abból bőven megtehetik, hogy utaznak.
2017. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Én ismerek olyan magyar fiatalt, aki sokat utazik. A szülei jól menő vállalkozást hagytak rá, ami szinte magától működik.

Másrészt a blogírás egy idő után elég jó (reklám)jövedelmet hoz, ha népszerű leszel.

2017. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Ezeknek az embereknek szinte majdnem a 100%-a valamilyen szponzorral a háta mögött csinálja ezt a nagy utazást!Persze vannak kivetelek akik önerőből,de ez nagyon elhanyagolható mennyiségű!Bár ismerek ilyen embert is!
2017. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen mint ahogy Marcello is irja szponzorok penzen utaznak, nekunk ket evet kell dolgoznunk abszolut aporolas mellett hogy utana 1-1,5 evet utazhassunk aztan megint jon a ket ev munka
2017. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

1-es: "Ők amerikaiak, ott pedig ugyan azért a munkáért 5-10 szeres fizetést adnak, abból bőven megtehetik, hogy utaznak."


Ez hülyeség, mert lehet, hogy a brutto fizetés tízszeres, de a megélhetési költségek meg még magasabbak a mo-i tízszeresénél! Egy szoba bérlete - csak szoba, a rezsi pluszban van - 500 Dollár havonta!

2017. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fizetésből. Fantasztikus ajánlatokat ki lehet fogni:

mindenkiutazhat.hu, és utazómajom a facebookon.


Plusz 3-9 ezer forintos repjegyek tömegével vannak, s ha más nem, egész Európa bejárható így.

2017. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Valóban szponzorok segítségével, de miden bizonnyal önerőből kezdték. Miután elérnek egy bizonyos követőtábort, utána a nagyobb cégeknek (pl. szállodaláncok, légitársaságok)megéri őket szponzorálni a reklámért cserébe. Pl. posztol egy képet instára, hogy milyen jó kaját kapott az Emirates járatán...stb. Cserébe kap ingyen repjegyet...stb. Szerintem ez egy nagyon jó dolog. Irigylem azt, aki így be tudja utazni a világot.
2017. ápr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Miert nem kutatsz egy kicsit? De barmit teszel, az ilyen buta valaszokra, hogy "Ők amerikaiak, ott pedig ugyan azért a munkáért" ne hallgass!


Eloszor is, Jack Morris angol es termek promociobol keresi a kenyerre valot (ahogy az utolso is irta). Kulonbozo cegek fizetnek neki, hogy az instan reklamozza a cuccaikat.

A Murad gyerek egy moszkvai teve/film produkcios cegnek a tulajdonosa.


A Jack Morris-ra mar nincs idom, de konyorgom, ha valami erdekel es valamit szeretnel csinalni, akkor tegyel is erte. Peldaul, hogy kiguglizol mindent, amit tudni lehet ezekrol. Mert valamit jol csinalnak, es te is szeretnel olyan helyekre eljutni, hat oket "kerdezd". Pl. az angol gyereknek az ausztral baratnoje fotografus, plusz egy ruha cegnek a modelje, ezert van a szoke csajszi mindegyik kepen ilyen csecse divatos cuccokban, nem pedig 10 boronddel utazik, hogy minden foton mas es mas goncben legyen.


Ha valaki az idealod, ha szeretnel olyan dolgokat elerni mint o, akkor tudj meg rola mindent, hogy mit csinalt, hogy csinalta, hogyan kezdte, es ha megnezel 5-10 ilyen arcot, lehet hogy lesz egy, aki olyan dologgal erte el amit elert, amire te ravagod, hogy nahaaat, ezt en is siman tudnam csinalni... es tessek, megvan, hogy mit kell elkezdened.


Jo utat! ;)

2017. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5:

Attól, hogy magasabbak a költségeik, még sokkal több pénzük marad utazasra is, hiszen az utazás nem drágább nekik, egy magyar sem fog olcsóbban szállást kapni egy harmadik országban, mint egy amerikai, a repülő sem olcsóbb tőlünk.


Ugyanakkor idejük kevesebb van, mert alig van kivehető szabijuk. A fiatal világutazók nyilvan nem a saját bérükből csináljak, hanem szponzor, szülő, esetleg befutott vállalkozás.

2017. ápr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!