Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül 2017-ben egy...

Emmadirectioner kérdése:

Mennyibe kerül 2017-ben egy buszjegy vagy repülőjegy Londonba?

Figyelt kérdés

Októberben lesz egy koncert amire régi nagy álmom eljutni a jegyeket viszont most lehet csak megvenni, én a Londoni állomást céloztam meg magamnak.

De mivel (20 éves vagyok) és még soha nem jártam külföldön ezért kicsit számomra ez elég bonyolult.

Nem tudom hogy busszal vagy repülővel érdemes-e menni mármint ami az árakat illeti...

Illetve azt sem tudom hogy ezeket online (vagy esetleg személyesen) hol lehetne hol a legjobb megvenni ill. melyiket.

A koncert után már másnap szeretnék haza jönni tehát ilyen oda-vissza jegyre gondoltam.

Hálás lennék ha valaki tudna jó megbízható oldalakat linkelni ahol viszonylag pénztárcabarát áron juthatok jegyhez illetve ha valaki elmagyarázná hogy melyik megoldás a jobb és miért (busz v repülő).

És még arra és kiváncsi lennék hogy Londonból a haza út az hogy néz ki itt arra gondolok hogy pl busz opció esetén hol kell felszállni vagy repülő esetén hol.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2017. ápr. 28. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Legalább 5 olyan cég van, aminek érdemes nézned az árait. Ilyenkor legjobb, ha metakeresőt használsz.

azair.eu, vagy google flight search segít.

Gyakran nézd az árakat, és légy kitartó. Július, augusztus előtt nem fogsz olcsó jegyeket találni.

Tudom, nehéz, de ez van.

2017. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen a repülőt javaslom, olcsóbb, gyorsabb, kényelmesebb. Online nézegesd az előző által említett keresőket vagy a fapadosok oldalait, leginkább a Wizzair-t, Ryanair-t, esetleg az Easyjet-et. Túl korán nem érdemes megvenni, augusztusban-szeptemberben érdemes nézegetni, Londonba a jó ár oda-vissza 15e alatti árat jelent, de 20e alatt is érdemes lehet megvenni ha az időpont nagyon fix.
2017. ápr. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Londonba nagyon olcsó kijutni repülővel DE azzal számolj, hogy Stansted, Luton és Gatwick is Londonon kívül van, így valami transzferért is kell fizetni a városba, ami nekem a múltkor annyiba került, mint maga a repülőjegy. Londonon belül is drága a tömegközlekedés, de egy napot azért ki lehet bírni.

Én biztos, hogy repülővel mennék, nézni kell olcsó jegyet Ryanair, Wizzair, Easyjet oldalán arra az időpontra.

2017. ápr. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Google azért van?

Mert beírod, hogy Budapest - London flights és kb. két másodperc alatt megvan a válasz.

A buszt felejtsd el.

2017. ápr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"DE azzal számolj, hogy Stansted, Luton és Gatwick is Londonon kívül van, így valami transzferért is kell fizetni a városba, ami nekem a múltkor annyiba került, mint maga a repülőjegy. "


10-12GBP busszal.

2017. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sem értem, mi olyan nagy szám bejutni a városba. Múltkor valami 2,5 font volt a busz az egyikről, a másikról valami 3 font vonat...

És igen, vannak a transzferbuszok 10-12-ért.

Nemcsak privát taxival lehet utazni. Az el is hiszem, hogy drága.

2017. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én legutóbb Stanstedre mentem, 14ezer ft volt oda vissza a repjegy, a Stansted express szintúgy (egy időben vettem a jegyeket, de nem közvetítő által, a hivatalos oldalakon.)
2017. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez igen érdekes...

De komolyan. Döbbenet. Rengetegszer megyek Stansted-re (is), és sosem fizettem ennyit.

Amit most néztem pl. augusztusra (akkor megyek legközelebb): 13 font.

Ez nem egész 5.000,- Ft. És ilyen értelemben talán pont innen a legdrágább bejutni, a többiről még jóval olcsóbb is.

2017. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek aki válaszolt :) sokat segített
2017. máj. 8. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!