Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egy angolul jól beszélő...

Egy angolul jól beszélő embernek melyik ország lenne a legélhetőbb?

Figyelt kérdés

1. Amerikai Egyesült Államok

2. Kanada

3. Egyesült Királyság

4. Írország

5. Ausztrália

6. Új-Zéland

7. Dél-afrikai Köztársaság

8. Jamaica

9. Írország



2017. máj. 14. 11:51
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
9-es pont nem játszik, bocsánat, elírhattam valamit. :D
2017. máj. 14. 11:52
 2/19 anonim válasza:
95%
1,3,5
2017. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahol kap engedelyt!foleg mutan a felsorolt orszagok majdnem mindegyike vizum koteles
2017. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon függ az igenyeidtöl es, hogy milyen kepesitesed van.

A jo angol a legtöbb helyen alapelvaras.


En szemely szerint Londont szerettem a legjobban. De az is közrejatszik, hogy nem mosogatni vagy szobat takaritani mentem ki. Ezzel nem becsülöm le barki becsületes munkajat. Csak azt szerettem volna ezzel mondani, hogy alacsony fizetessel (megha magyar mercevel soknak is tünik elsö benyomasra), es a vendeglatasban elterjedt "rugalmas" munkaidövel nehez boldogulni barhol is.


Ha neked a napsüteses tengerpart es palmak az almod, akkor mar kiesik par hely a listarol. Az USA pedig eleg tag fogalom. Valamelyik fly over stateben el fogod unni az eletedet. Floridaban (legalabbis a partvideken) es Californiaban vannak szep helyek. Vizum nelkül viszont nem erdemes mostanaban probalkozni es hosszu tavban gondolkodni.

2017. máj. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)


AZ USA vonzóbbnak tűnik, különösen Kalifornia éghajlata. :)

2017. máj. 15. 14:08
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kanada, Új-Zéland vagy az USA. AZ USA-ban és Kanadában jártam már, szerintem az USA jobb a kettő közül, az egészségügyet nem tekintve . Új_zéland fantasztikus hely lehet. Az európai angol nyelvű országokat nem ajánlom, mert a sok kelet-európai miatt lehet részed diszkriminációban. Ausztrália eléggé veszélyes, de jó helynek tűnik.
2017. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! :)
2017. aug. 22. 18:10
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
1-2. 7-ben azt hallottam, hogy a búrokat üldözik a most regnálók, oda semmi pénzért nem mennék, turistaként sem. 6 utazni jó, élni nem élnék ott, és 5-ben sem. A 3 meg bevándorlótelep, főleg London. Dzsemájka nekem olyan dzsangázós buliország, ott sem élnék.
2017. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Málta miért nincs a listán? Közel van, gyönyörű, az éghajlat is csodás, és ott is az angol az egyik hivatalos nyelv. Éltem kint 1 évet, telekommunikációban dolgoztam. Vannak ott is lehetőségek a vendéglátáson kívül. Főleg ha van végzettséged, és tényleg jó az angolod. Hajrá!
2017. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Upsz, el is felejtettem, hogy itt is az angol az egyik hivatalos nyelv. :) Biztosan gyönyörű ország lehet!
2017. aug. 23. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!