Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi történik, ha vízum nélkül...

Zsolesz0013 kérdése:

Mi történik, ha vízum nélkül vagyok egy adott országban?

Figyelt kérdés

Mi történik, ha például beutazom egy országba ( pl. Mexikó,Nicaragua, Kiribati,Brazília ), és a maximálisan megengedett 30/90/180 napos tartózkodás helyett én ott töltök mondjuk 10 hónapot vagy 2,5 évet?


Hogyha még nem buktam le, de el akarom hagyni az országot sok idő után, akkor 'észrevehetnek'? És olyankor mi történik? Vagy van olyan, hogy csak elengednek?



2017. máj. 18. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem buksz le, elhagyhatod az országot akármikor egészen nyugodtan. Vissza nem mész soha többet.
2017. máj. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kitiltanak egy szep csekk kereteben.
2017. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mexicoban buntetest fognak behajtani rajtad, addig nem is hagyhatod el az orszagot:

[link]

2017. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, Chile vagy Perurol is olvastam, hogy kiutazaskor csunyan megbuntetnek, ha tobbet maradsz.
2017. máj. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!