Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Voltál már Bora Borán vagy...

Zsolesz0013 kérdése:

Voltál már Bora Borán vagy Tahitin?

Figyelt kérdés
Ha igen, mikor és meddig? Milyen volt? Tapasztalatok?

2017. máj. 19. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2017. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Még nem jártam ott, de lesd meg ezt a blogot, hátha segít.


[link]

2017. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
nem voltam.
2017. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Én Hawaii-ra járok.
2017. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Vár voltam börtön...khm....khm.... Bora Borán. NEM LOPOTT! Teljesen új motorcsónak eladó, kormány leszakadt pótolható, vízbe ne tedd mert lyukas nincs alku 500000 köszi helo
2017. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
62%
Nem, de Bora Bora-ra jó lenne eljutni :)
2017. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Bora Borán igen, tavaly októberben.

2 hetet voltunk az akkori párommal, nagyon jó volt. Bár nekem a kedvenc úticéljaim szerintem örökre Bali és Maui lesznek, azokat még semmi nem tudta überelni. :)

Nem igazán voltak nagy bulik, de szerintem ide az ember nem is azért megy. Csendes, paradicsomi hely, de ha egyetlen helyet választhatnék, ahová visszamennék az eddigi úticéljaim közül, nem ez lenne az. Pedig csodálatos volt a szállásunk is, az ellátás is 10 pontos, tényleg mindent megtesznek az emberért. De mégsem mondanám azt, hogy az ottani Four Seasons lenne a legjobb a világon.

2017. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
26%
Nekem te ne te sivatagi holló kijön bátyám a megyeiből megleszel veretve te rákos olcsó kutya!!!
2017. okt. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!