Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen trópusi helyekre lehet...

Milyen trópusi helyekre lehet kimenni dolgozni?

Figyelt kérdés

Elképesztően vágyom a Bora-Bora, Maldív-szigetek és hasonló türkiz vízű tengerparti helyekre, egész életemet letudnám élni ilyen helyen, de kérdés, hogy hol lehet ezek közül elhelyezkedni, vagy hol kellene elindulnom? 20/L

Hallottam már Máltáról, Kanári-szigetekről, de ezeken kívül hova tudnék menni? Köszönöm!


2017. máj. 21. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Bárhova ahol:

-beszéled a nyelvet

-kapsz vízumot/munkavallalasi engedelyt stb

-van értelmes munka

2017. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Málta meg Kanári szigetek nem trópus. Szubtrópusi/mediterrán, ami azért nem ugyanaz. Rendes trópusi helyekre nem éri meg kimenni dolgozni mert túl csóró országok, munka nincs nőként meg még veszélyes is kimenni, pl Maldív szigeteken a turisták figyelmét is felhívják rá hogy ha nők egyedül grasszálnak akkor annak rossz vége lesz.

Én férfiként is kerültem meleg helyzetekbe, pl többször raboltak ki amikor Thaiföldön éltem. Nőként egyedül nem ajánlom.

2017. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

ahogy az elso irta, amugy max rudtancolni mehetsz mast nem fogsz kapni, mellesleg a Maldiv szigetek a Fold egyik pocegodre csak a sok idiota facebookon menozo megy oda,

tropusokra akkor mehetsz ha magasan kepzett IT-s vagy, vagy anyanyslvi szinten beszeled az angolt plusz az orszag nyelvet vagy kituno buvaroktato vagy illetve hasonlok

amugy a tropusok legtobb orszaga sokkal biztonsagosabb mint nyugat europa, a 2.-s eleg balfax lehet ha Thaifoldon tobbszor kiraboltak

2017. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

#3

Jó te még csak képen láttad ezeket a helyeket én meg évekig éltem trópusi országokban. Akkor most ki a balfax? Hiába láncolod le minden cuccod ha felnyomják a kecót, ami garantált ha kiszagolják hogy külföldi vagy, visznek mindent. Ráadásul életvitelszerűen nyilván nem a turista központokba mész többszörös áron, azok meg azért nem olyan szívderítőek mint abban a két youtube videóban amit láttál. Szép meg minden de egy lepattant putri a legtöbb napi szintű a nemi erőszak gyilkosság rablás.

2017. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Menj el hajóra. Sok helyre eljuthatsz és egy csomó kapcsolatot építhetsz ki.

Persze minimum angol perfekt, és az sem baj, ha más nyelvet is beszélsz mellette. És egy vendéglátáshoz kapcsolódó szakma sem árt, bár ez nem mindenhol feltétel.

2017. máj. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Egyetértek a 2-sel. Bár én csak turistaként voltam egzotikus helyeken.

Iszonyatos szegénység van. Gyönyörű természeti adottságok, képeslapra illő környezet, de tele van minden lepukkant helyekkel, emberekkel.

A biztonság pedig valóban hagy kivetni valót maga után. Az ilyen helyek mindig tele vannak kéregetőkkel, akik nem mindig barátságosak. Sok helyen két lépést nem lehet tenni, hogy ne támadjon le valaki valamilyen kéréssel.

2017. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
en nem tudom zi melyen egzotikus helyeken voltatok de en bejartam Azsiat, voltam Eszak Afrikaban, Del Amerikaban es nem turistaparadicsomokban hanem videken, olyan helyeken ahova turistak alig jarnak, helyiek kozott utaztam, ettem, aludtam stb de soha nem kertek semmit es sokkal nagyobb biztonsagban ereztem magam barhol, kulvarosi reszen, videken, hajnalban, sottetben mint Budapesten vagy Pecsen.
2017. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de eddig sajnos nem kaptam új ötletet, hogy hova érdemes kimenni, a hajót kivéve, de azzal csak egy gond van, nem igazán utazol, csak kidolgozod a beled, aludni alig van időd, nem hogy csavarogni. Tehát ősszel szeretnék útra kelni, a kérdés mindig az, hogy milyen lehetőségek vannak erre?
2017. máj. 23. 12:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt találsz egy térképet, amin a kék csillaggal jelölt helyek az EU részét képzik, tehát ott korlátozások nélkül tartózkodhatsz és vállalhatsz munkát. A trópusiak közül mindegyik helyen francia a hivatalos nyelv és az életszínvonal a nyugat-európainál valamivel alacsonyabb.


[link]

2017. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!