Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek hová lenne a...

Szerintetek hová lenne a legérdemesebb kiutazni, kiköltözni a lehetőségek közül?

Figyelt kérdés
Szeretnek kicsit messzebb költözni Anglianal(ahol jelenleg elek). Amik szoba jöttek pl: Kanada,Dél-Afrika,Argentina...Hol lennének a legjobb lehetőségek? (Egyéb dolgokkal tisztában vagyok,és a nyelveket is beszelem.) Ha más ötletek van írjatok nyugodtan.

2017. jún. 12. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

"Dél-Afrika,Argentina"


Ha kaland és/vagy horror filmmé akarod alakitani az eleted akkor feltetlen ezeket valaszd!


"kanada"


Ha megoldhato a letelepedesed itt,akkor nem is kerdes hogy ezt valaszd a 3 kozul amit felsoroltal

2017. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

most nem ertek egyet marcelloval,

Argentinaval semmi gond nincs, en azt valasztanam, vagy chile vagy Peru, de ez utobbi mar nehezebb ugy

2017. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mind2 helyen voltam már 6-6honapot,így ismerem... :) Inkább kaland nekem,mint horror...,de a hangulat ,emberek,pozitivitas minden egyéb imádnivaló.Egyedul lányként jártam meg ezeket a helyeket,van tapasztalatom ebben,de köszönöm a választ. Eddig nálam is Kanada vezet. :)
2017. jún. 12. 12:57
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Nálam meg Venezuela is napirenden van :) Igazából persze Kanada a "legbiztonságosabb" de én nagyon szeretem a spanyol nyelvet is.Tudom sok országot,kontinenst másképp ismernek,mondanak,de én láttam Őket így tudom,hogy van egy másik oldala is :) Argentina és akar Dominikai Köztársaság is olyan,ahol akkora a pozitívitas ami engem boldoggá tesz :)
2017. jún. 12. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Dél amerikaban en is inkább chilét választanam ahogy a 2-es is emlitette!

Egyebkent ha mar jartal az altalad felsorolt helyeken,akkor nem hiszem hogy kellünk mi a kérdésed megvalaszolasahoz.....hiszen ezek szerint lattal meg tapasztaltal eleget!Egy ilyen kaliberű dolog meg szerintem a sajat dontesed kell legyen!Foleg ugy hogy nem is latatlanba kell meghoznod!

Raadasul meg a nyelvet is beszeled!Tehat minden adott.....az ilyen ember meg ritka....főleg ezen az oldalon!Hajra!

2017. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de nagyon nehéz úgy döntést hozni,hogy mind majdnem ugyanannyira közel all a szívemhez! :) Ezért érdekel,hátha valaki nálam is okosabb.Persze befolyásolni nem fog,mert előbb utóbb majd csak kitalálom pro-kontra érdekből meg abból,hogy hogyan érzem :)
2017. jún. 12. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:
És mi gátol abban, hogy két év kanadai kalandozás után továbbállj?
2017. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Szeretnek babát,és amig pici nehezebb annyit költözni,mint amit most csinálok kb minden évben.... :/ :)
2017. jún. 17. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!