Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egyedülálló férfiak/nők, Ti...

Egyedülálló férfiak/nők, Ti mentek nyaralni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Amint a kérdésben is látszik, egyedülálló férfiakhoz/nőkhöz szól a kérdésem. Szoktatok nyaralni járni család/pár nélkül? Ha igen, hogyan oldjátok meg? Barátokkal, testvérrel és annak családjával mentek el esetleg? Vagy van, aki egyedül is? Ha nem mentek, akkor mivel töltiket a nyarat, ha épp nem dolgoztok mondjuk?

Adjatok ötleteket, hogy ti hogyan, kivel szoktatok elmenni, miként oldjátok meg, stb.

Köszi a válaszokat!



2017. jún. 19. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Minden évben egyedül megyek wellnessezni. Sajnos öreg és dagadt vagyok, rá vagyok kényszerülve.
2017. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
15%
én sosem mentem nyaralni, ha szingli voltam, eszembe se jutott igazából. Max szintén szingli barátnővel nyaralni.
2017. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
14%
Én a barátnőmmel sem megyek nyaralni nem hogy nélküle. :D
2017. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Szoktam, egyedül is haverokkal is rokonokkal is. Leginkább egyedül szeretek, és hosszabb ideig 2-3 hét általában olyan helyekre amik izgalmasak, pl idén Albánia van tervbe véve. Nem bonyolult megtervezem az utazást lefoglalok mindent és ennyi. Nem is értem mire érted hogy hogyan oldjuk meg.
2017. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én voltam már a tesómékkal egy pár napot, aztán egy másik szingli barátnőmmel megyünk egy hétre a tengerpartra.

Mivel jópár éve egyedül vagyok, és szeretek utazni, a stressz miatt szükségem is van a nyaralásra, mindig megoldom. Van baráti társaságom - bár egyre nehezebb összehangolni 5-6 embert, vagy a tesómékkal megyek. De pl. az idén már befizettem egy komolyabb túrára egyedül, amire már régen vágytam és tejesen reménytelen, hogy az ismerőseim közül valaki csatlakozzon. Majd meglátom, milyen lesz, ilyet korábban még nem próbáltam.

2017. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Próbáltam buszos túrákat,de nem nekem valók,nem szeretem az erőltetett tempót, de közlekedni se szeretek..:( Nem tudom mi lesz így..
2017. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Persze, hogy megyek. Meg lehet szokni.
2017. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Persze. Haverjaimmal leruccanunk balcsira. Meg megyek ki Ausztriaba ismerosomhoz de mivel o dolgozni fog, igy felig-meddig egyedul leszek, de feltalalom magam bejarom a nevezetessegeket ilyesmi. :D
2017. jún. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Menj a barátaiddal.
2017. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#4: "Nem is értem mire érted hogy hogyan oldjuk meg."


Arra, hogy kivel mentek vagy egyedül mentek-e, ha mentek.


Köszi mindenkitől az eddigi válaszokat, akkor ezek szerint sokan mentek így is.

De írjatok még! (esetleg korotokkal, nemetekkel együtt) :)

2017. jún. 19. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!