Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Fiaim Moszkvába készülnek a...

Szentendrei Luca kérdése:

Fiaim Moszkvába készülnek a nyáron. A vízum elintézésnek mi a legrövidebb ideje, és hogy a legegyszerűbb? Olvastam, hogy kell biztosítást is kötni. Akinek van a hitelkártyához kapcsolódóan annak is kell?

Figyelt kérdés

2017. jún. 20. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb utazási irodán keresztül.

A hitelkártyához kapcsolódó biztositasok kb. semmit nem érnek, kivéve ha valami prémium szolgáltatás, legalább 50 milliós fedezettel.

2017. jún. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb iroda foglalkozik ilyesmivel. Bemehetsz személyesen a nagykövetségre is. Az 1000 út utazási iroda például profi módon, aránylag olcsón és gyorsan intézi. Bár az időtartam a nagykövetségen múlik.
2017. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak az oroszok által elfogadott biztosítótársaságoknál lehet kötni, pl. K&H és meghatározott értékben, akárhol nem jó. Én a K&H-nál kötöttem anno.


A legegyszerűbb tényleg az, ha elmentek egy utazási irodába, és ők elintézik. A biztosításom megvolt, de a vízumot az utazási iroda intézte. Drágább pár ezer forinttal (nekem 6000 volt pluszban), mintha magánúton intéznétek, ugyanakkor jóval gyorsabban és biztosabban mennek a dolgok. Magánúton szeretnek kötözködni a biztosítással meg mindenféle papírral.

2017. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Orosz vízum? Per pill, 34.000 HUF/fő.
2017. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!