Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Gyakori használatra (egyetemis...

Gyakori használatra (egyetemistának heti használatra) hol vegyek tartós bőröndöt? Tesco-sok jók?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam a Tesco-sokon, mivel azok még elviselhető árban vannak, ezek kibírnak egy évet? Illetve van rájuk garancia? Jövőre egyetemista leszek és minden héten utazni fogok, így olyan kéne, ami lehetőleg kibírja azt a pár évet, de legalább 1 évet. Milyen árkategóriában találhatok olyat, ami nem esik szét 4 használat után? Márkákat tudnátok ajánlani? Gondolkoztam azon is, hogy használtan vennék egy jó minőségűt, azzal jobban járnék?

Akinek volt tapasztalata Tesco-s bőrönddel, mindenképpen ossza meg a véleményét velem.

Előre is köszönöm a segítséget!


2017. jún. 23. 20:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és természetesen a legnagyobb méret kellene és nagyon maximum 40 ezerért.
2017. jún. 23. 20:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendszeres használtra inkább egy minőségi bőröndöt javaslok, pl. Samsonite. Igaz drágább, de hosszabb távon olcsóbb lesz. Én is ilyen használok már 15 éve heti rendszerességgel és még mindig jó, csak a cipzárt kellett javítani pár éve. Igaz, akkor volt 80e Ft.
2017. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Nekem noname négybetűs áruházlánci bőröndöm van, mióta az eszem tudom használom. És ez legalább 10 éve van.

Ne komplikáld el a kérdést légyszi.

2017. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
En a Westend aluljarojaban vettem az enyemet kb. 2 eve. Azota minden honapban legalabb 3 repteren vegigrangattam, pakoltam, nyomorgattam, ketszer nyaraltam vele, es meg mindig tokeletes allapotban van. 2 eve 8 ezer forint volt, a legnagyobb meret belole 12 ezer kornyeken van, azt hiszem.
2017. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Megteszi az olcsó is, van itthon több kínais, egyiknek sincs semmi baja. Van Samsonite is, nem látok óriási különbséget.
2017. jún. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!