Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Jovo honapban utazok kinaba,...

Jovo honapban utazok kinaba, elso repulesem lesz es nagyon rossz eloerzeteim vannak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanaban mindig elkap ez az erzes ,ha valami jo tortenik akkor jon elo ,es nem tudom kontrolani.Most bejott ez az utazas es mar erzem ,hogy lesz ennek egy valami fele atka ,hogy sikerul eljutnom oda ,ahova mindig is vagytam.Meg amikor anyukammal olyan jol telik az ido,nevetunk es beszelgetunk,akkor is ez belezavar es elmegy a kedvem mindentol ...mit tehetnék ,hogy ez elmuljon? 16/l

2017. jún. 25. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Utazz vonattal.
2017. jún. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Semmit, kamaszkorban normális, majd kinövöd.
2017. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Közvetlenül előtte végy be nyugtatót. Ez hat ideiglenesen. Mire meg odaérsz, elmúlik a probléma.
2017. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első kommentelo:Sajnos ez lehetetlen lenne,a koltsegek miatt is meg osztondijjal megyek ki,es a vonattol is nagyon felek ,plussz nem beszelve az atszallasokrol😅😅

Masodik kommentelo:Igen valoszinuleg az.

Utolso kommentelo:12oras lesz az ut,mivel at kell szallnom Dubajnal ,es hat arra szerintem nem lenne eleg egy nyugtato ,es ahogy ismerem magam nem is birnak megnyugodni ,de azert koszonom!:))

2017. jún. 25. 22:05
 5/5 Juliusz48 ***** válasza:
100%
Az utazási izgalom természetes. Amikor ismeretlen helyzetben kell az embereknek problémát megoldani, senki sem érzi jól magát. Jelentősen csökkenni fog az átszállás után, mert már lesz egy tapasztalat mögötted. Új tapasztalatokat, viszont mindig az ismeretlen hoz.
2017. júl. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!