Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kapott valaki a booking.com-tó...

Kapott valaki a booking.com-tól olyan levelet amiben QR-kódot küldenek, amivel ingyen vehető igénybe vagy 40 városnéző program? Én igen, de nem tudom, vajon ez igaz lehet e? Párizsba utazunk ahhoz foglaltam szállást, utána kaptam egy ilyen levelet.

Figyelt kérdés

Kedves Cecília!

Hogy megköszönjük, amiért nálunk foglalt, szeretnénk emlékezetessé tenni útját. Ön és az útitársai most ingyen élhetik át Párizs élményeit. Részt vehetnek többek között múzeumlátogatáson, túrákon és más programokon.

Csak ezt a QR kódot kell magával vinnie. A programok helyszínén beolvassák a kódot, ezután ingyen léphet be az Önnel utazókkal.



2017. jún. 25. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] itt van egy beszélgetés erről, Róma, Dubai, Párizs, úgy tűnik, hogy a booking.com csak úgy szórja ezeket. Mindenki tanácstalan egyelőre, hogy igaz-e.
2017. jún. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor várok, hogy valaki jelezze hogyan sikerült használnia. Én szeptemberben megyek, remélem addigra többet tudok meg erről az akcióról.
2017. jún. 26. 01:33
 3/4 anonim válasza:
Igen, ez engem is érdekelne, mert mi is kaptunk ilyen kuponokat, több mint 2000 EUR értékben tudnánk bemenni mindenhova ingyen. Mi is tanácstalanok vagyunk.
2017. jún. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igazi volt az "akció"?
2017. dec. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!