Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Menjek vagy maradjak?

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Fel éve elek a meses(de nagyon hideg:))Angliában.Nyelviskolaba járok,és mellette dolgozom.Ennyi idő alatt is nagyon sokat fejlődött az angolom,most kb a közép és felsőfok között vagyok itteni tesztek szerint(Upper Intermediate kb) A beszed előtte is ment,a nyelvtan lett jóval erősebb itt.Kb 2honappal ezelőtt nagyon untam a reggeli esőt,és jelentkeztem egy egy állásra au pair munkára Latin-Amerikai területre. Tegnap (már hosszas előzmények után,beszéltem a családdal,és Ok engem választanának) ez olyannyira 100%,hogy rábólintok jovoheten veszik is a jegyem szeptemberre,és iratnak be a suliba.A megegyezés szerint úgy lenne,hogy Ok fizetik a spanyol nyelviskolamat,lakhatok náluk,és délután 13-14-estig lennék a gyerekekkel(nekem 9-12-ig van suli).es kapok havi minimál USD-T is :) A felelmem annyi,hogy meg angolból sem vagyok tökéletes,nem tudom melyik a jobb...Elkezdeni spanyolul tanulni egy új helyen,vagy folytatni az angolt,nyelvvizsgazni,és utána elmenni spanyolul tanulni.(tehát meg 1ev Anglia)vagy most vágjak bele az újba? Nagyon szeretem a spanyolt,és az angolt is,és felek,hogy ez egy olyan,hogy végre belekezdtem valami,de félbe hagyom egy jobbért stb.Igy nagyon gondolkodom meg,de csak jovohetig van idom... :/ Ti mennetek vagy maradnatok?

2017. júl. 7. 13:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lemaradt,hogy 25/L vagyok,és az itteni fizetésem 1500£ amiből sokat felreraktam,hogy kint ne csak a család által fizetett pénzből éljek.
2017. júl. 7. 13:08
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahány nyelvet beszélsz, annyi ember vagy! Én belevágnék, ha már ilyen jól beszélnék angolul. Interneten tudod fejleszteni az angol tudásodat.
2017. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pont ez a felelmem,hogy az angolom szamomra nem elég jó... :) És az volt a tervem,hogy felsőfokú nyelvvizsgaig itt maradok,de az egy nagyon nagy lehetőség :) Úgyhogy van bennem félelem rendesen :(
2017. júl. 7. 13:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez igazából két külön kérdés, mert te és én két különböző személyiség vagyunk.


Te menj, ha szeretnél.


Én nem mennék, mert ad1 nem szeretnék spanyolul megtanulni, ad2 nem vállalnék au pair munkát soha, ad3 nem szeretnék Latin-Amerikában élni.


És ez nem lebeszélés, te kérdezted meg az utolsó sorban, hogy én mennék-e... ?

2017. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó :) Köszönöm a választ Neked is!Akkor kepzeld el azt a helyzetet,hogy mindket lehetőségre gyerekkorod óta vágysz,de az elsőt hosszabbra tervezted,viszont közbejött a második. :) Inkább így gondoltam,hogy mit csinálnál nem pontosan úgy,ahogy az én helyzetem van. :))
2017. júl. 7. 15:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 25 évesen nem lett volna senkim, aki leköt, mentem volna.
2017. júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked elég jó a nyelvérzéked kérdező Ilyen körülmények közt mindenképp menjél, nem hiszem, hogy különösebben megsínylené az angolodat ez a váltás.
2017. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az en dontesem fuggne attol is, hogy pontosan melyik orszagba mennek. Nagyon nem mindegy azert...
2017. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az angolod nem sínylené meg hisz amég nem tanulod meg a spanyolt valahogy kommunikálnod kell. Ha félsz hogy elfelejted akkor gyakorolj angolul miközben ott vagy. Az az egy év már nem oszt nem szoroz.
2017. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Attol fugg melyik országba, ha Argentína,Brazília,Mexikó akkor igen, meg esetleg Costa Ricara is.
2017. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!