Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a family parkról...

Mit gondoltok a family parkról,12-13 éves gyerekek is tudják élvezni, vagy inkább a kisebbeknek jobb?

Figyelt kérdés
Tudom: google. De én a ti véleményetekre lennék kíváncsi, nektek tetszett (ha voltatok)? Érdemes elmenni oda 12 éven felüli gyerekekkel ? Élménybeszámolók is jöhetnek ha szeretnétek. :) Kaja "megfizethető" áron volt vagy vittetek?:)

2017. júl. 15. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár sajnos még nem voltam és most néztem csak utána, de én ezt felnőtt fejjel is simán élvezném szerintem :)

Ránézésre olyan, mint egy vidámpark és egy kalandpark együttese, 12-13 éveseknek bőven élvezhető. Egy ismerősömet középiskolában vitték Ausztria-utazásra, többek között ide is meg a Práterbe. Mindkettőt emlegeti évekkel később is.

2017. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aHermann ***** válasza:

Szia!

Mi most voltunk. Szerintem még pont élveznék (utolsó alkalom), főleg ha még nem annyira kamaszodnak. Ha már igen, akkor is vannak nekik való dolgok (szőnyegcsúszda, Da Vinci reptető, Pegazus, Patkányos hullámvasút, körhinta, stb).

Érdemes korán menni, péntek családi nap (2 euróval olcsóbb a jegy). A parkolás ingyenes, de ha árnyas helyet akartok menjetek minimum nyitásra.Kártyát mindenhol elfogadnak (bódés árusnál nem), sok a magyar alkalmazott.

Mi voltunk 1,5 éve is, azóta jobban elszabadultak az árak a kajánál. Akkor 2 gyerekmenüt, meg 2 főételt + italokat vettünk 25 euróért, most kb ugyanennyiért 2 hússaláta, 4 perec + 3 3dl üdítőt kaptunk (mondjuk nem ugyanott ettünk). A gombócos fagyi 1,40 euró/gombóc.

Érdemes ételt vinni, sok az asztal minden felé.

Az emlékkép 5,50 euró (a 3. olcsóbb a gyűjtőfüzetetek van), csinálnak a Traktornál, a Krokodilnál, Kakasnál, Patkánynál.

Nagyon színvonalasan fejlesztették, mondjuk nekünk kisebbek a gyerekeink.

2017. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)[ de jöhet még ;)]
2017. júl. 16. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!