Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ciki, ha idén nem utazom el...

Ciki, ha idén nem utazom el sehova nyaralni?

Figyelt kérdés

FB-on láttam, hogy sokan megadják a pozíciójukat, hogy éppen hol nyaralnak. Idén mi nem tervezzük sehová. Kis, családi gazdaságunk van, én mezőgazdasági vonalon végeztem, de céghez pillanatnyilag nem tudok elhelyezkedni, így idehaza dolgozom. nem éhezünk, de utazásra nem telik.

Kicsit úgy érzem, talán nem dolgozom elég jól vagy eleget. különben mi is utaznánk.

Én igazából az Alpok országait kedvelem, szerencsére néhány napot korábban már voltam ezekben az országokban, Ausztriában, Észak-Olaszországban, Svájcban.



2017. júl. 15. 14:44
 1/7 pptomi ***** válasza:
100%

Korábban azért utaztál el, hogy másoknak bizonygasd azt, hogy az anyagi helyzeted megengedi, vagy a magad kedvére? Ha most nem telik rá, ahhoz senkinek semmi köze, nemhogy még ciki is legyen.

Nem is értem, hogy ez miért kérdés. Ha telik pl. Opelre, Fordra, Skodára stb. de Lamborghinire nem, akkor az ciki?

2017. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Korábban a magam kedvére utaztam, képeket nem is tettem fel sehová.

Végül is az autós hasonlat találó.

2017. júl. 15. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ciki ha valaki azért utazik el nyaralni hogy felvághasson vele a facebookon.
2017. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: Több ilyet látok, bár nekem nincs FB-om, anyukám mutatta, hogy ez meg az az ismerőse éppen most hol van...

Mikor pár éve jártunk Svájcban, ki is kötöttem, hogy fel ne rakjon olyan képet,amin rajta vagyok.

2017. júl. 16. 13:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden Válaszolónak ment a zöld kéz.
2017. júl. 16. 13:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyántalán nem ciki.
2017. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Politikusaink,munkàltatóink szégyene!!Ők majd nyaealnak helyettünk is!Nehogy màr magadat hibàztasd,biztos dolgozol elegetÉn két helyen is dolgozom,szabadnap alig,a belem kilóg.Nem is a legalacsonyabb fizetést kapom.Mégsem telik az alapvető dolgokon kivül semmire.Mig főnokömék,a csaló vàllalkozók màr az idén harmadjàra mennek nyaralni.De időben kifizetni a dolgozókat meg fizetést emelni,arra nincs pénz.Megérett az orszàg a pusztulàsra.Élén az ilyenmocskokkal.
2017. júl. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!