Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti el mennétek egy 3 hónapos...

Ti el mennétek egy 3 hónapos babával Görögországba nyaralni szeptemberbe?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves kisfiunk és egy kislányunk aki most 2 hónapos. Szóba jött hogy jó lenne elmenni, de nem igazán vagyunk benne biztosak hogy jó döntés. Szeptberbe gondolkodunk. Kislányunk augusztus 28.-án tölti be a 3 hónapot.

2017. júl. 17. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2017. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem mennék el.
2017. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én biztosan nem mennék el a helyedben.Gondolj bele még olyan kis picike.. Hogy bírná a hosszú utat?s mit terveztek azon belül,hogy nyaralás?Gondolom a nap részét átalussza,de közben etetni kell felsír stb. Én nem tudom,hogy így mi értelme lenne ennek.
2017. júl. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez óriási. Olvashatjuk gyakran, hogy mennyire bosszantó, amikor idegenek beleszólnak nevelési kérdésekbe. És valóban az.


Most azonban kifejezetten azt kéri valaki, hogy az érintett négy ember személyiségét nem ismerve addjunk tanácsot, hogy csináljanak valamit vagy se. És erre van határozott, egyszavas válasz. Nem is tudom, hogy a kérdés vagy a határozott válasz a megdöbbentőbb.

2017. júl. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Te itt leoltod a kérdezőt és a válaszolókat is, mert kizárólag te vagy a "tudás" birtokában.

Rád is lenne egy egyszavasom...

2017. júl. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Erre a megerősítésre volt szükségem. Köszönöm
2017. júl. 18. 07:01
 7/10 anonim ***** válasza:
A három hónapost le kell passzolni a nagyiéknak aztán menni nyaralni. Ha mindenképp vinni akarjátok, akkor viszont maradjatok otthon, kevés idegesítőbb dolog van mint egy repülőn és tengerparton visító csecsemő.
2017. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

> Te itt leoltod a kérdezőt és a válaszolókat is, mert kizárólag te vagy a "tudás" birtokában.


Megpróbálom akkor másképp, hátha erre is kapok egy nulla százalékot: a kérdést nem lehet megválaszolni az érintettek ismerete nélkül, így sem a kérdésnek sem a válaszoknak semmi értelme. Én a bizonytalanság tudását osztom :)

2017. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egy három hónapos babát a nagyira bízni?? Hát szerintem még ahhoz is kicsi,hogy az anyján kívül mással legyen.És lehet,hogy a baba szopizik is még,szóval aki előttem ilyet írt,az egy nagy felelőtlenség lenne.
2017. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
@9 de még mindig jobb, mint 200 repülőn utazó ember nyaralásába beleköpni egy folyamatosan üvöltő kölökkel.
2017. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!