Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy lehet a Tripadvisor-on...

Ignis Subdialis kérdése:

Hogy lehet a Tripadvisor-on több nyelven leadni értékelést?

Figyelt kérdés
Szeretném a véleményem nem csak magyarul, de angolul is külön beküldeni segítségképp a turistáknak, de nem találok erre lehetőséget.

2017. aug. 15. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem lehet ilyet, csak egy nyelven lehet elküldeni egy értékelést.
2017. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És valahol van valamilyen elérhetőség az üzemeltetőkhöz? Kb. fél órán át kerestem ilyet és nem találtam. Életemben nem találkoztam ennyire "süket" oldallal, ahol úgy kell táncolni ahogy ők fütyülnek és nem érdekli őket a felhasználó akkor se, ha "építene".
2017. aug. 16. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Én néha leírom ugyanazt két nyelven ugyanabban az értékelésben. Tehát magyarul és angolul is. Ha nyelvek szerint szűröm az értékeléseket, akkor mindkét nyelvnél kidobja, tehát valahogyan regisztrálja a tripadvisor rendszere is mindkét nyelvet.
2017. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Bocsi, kicsit elbizonytalanodtam abban, amit írtam, mert rájöttem, hogy a saját értékelésem mindig megjelenik nekem, tehát valószínűleg mégsem sorolja be mind a két nyelvhez, hanem alapból mutatja nekem a saját értékelésemet, tök mindegy, mire szűrök. Mondjuk nem tudom, ennek mi értelme. Tényleg nem túl felhasználóbarát a tripadvisor és nem is igazán fejlődik :/
2017. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!