Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Korfu vagy Paralia nyaraláshoz?

Korfu vagy Paralia nyaraláshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Iskolában szerveznek egy görög nyaralást.

Választani lehet Korfu szigete és Paralia között.

Szerintetek melyik ideálisabb?Esetleg tapasztalatok?

Köszi előre is:)



2017. szept. 5. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Korfu. Voltam mindkét helyen, Korfun háromszor is, össze sem lehet hasonlítani.
2017. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Korfu ❤️ Szerintem is egyértelmű. :) Gyönyörű sziget, a párommal voltunk idén nyáron először, de reményeink szerint nem utoljára.
2017. szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is Korfura szavazok!
2017. szept. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Korfu... egyértelmű.

Paralia turistagettó. Korfun viszont rengeteg szép dolog van, természeti és èpítészeti egyaránt. A tenger is szép tiszta- többnyire.

2017. szept. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem is hiszem el, hogy erre a kérdésre normális válaszok jöttek.

Természetesen Korfu!

2017. szept. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, kivan a féltucat azonos javaslat. Korfu. Lehetőleg több része. Északi és nyugati (tenger felőli) felkeresendő mind tájilag, mind fürdési szempontból. Korfu városát és kicsit tőle délebbre a Sissi birtokot (és emlékházat) sem érdemes kihagyni.
2017. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, akkor itt lesz első eltérő :) Egyértelműen Korfu a szebb-jobb-tökéletes célpont, ha valóban nyaralásról van szó. De az iskolában szervezett "osztálykirándulás" nem erről szól, arra tökéletes Paralia is és természetesen sokkal olcsóbb. Ott is van tenger, gyros és pia is.
2017. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, tanuljanak a gyerekek, lássanak világot a turistagettóban, ahol semmi nincs, ellenben OLCSÓ! Szokják csak meg, hogy a sok önsanyargató lúzernek az egyetlen öröm az életében, ha valamit olcsón megkap, bármekkora halom sz*r. Pár fillérrel többért pedig már normális nyaralása (és élete) is lehetne... Nem tudom, mikor szokunk le erről a sz*revésről, de tényleg. Az ilyenek megérdemlik a sorsukat. A legtöbbnek lenne is pénze, de nem enged meg magának normális életet.
2017. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó: nem tudom, hogy akarsz pont egy szigetről világot látni. Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ne felnőtt szemmel és családi nyaralásként nézzétek a kérdést. Az ilyen középiskolai utakon a parton döglés és az esti berúgás a program, ez akkor is így van, ha esetleg a szülők reménykednek az ellenkezőjében. De azoknak, akik esetleg nem akarnak csatlakozni ehhez, szintén több lehetőségük van, Paraliaról ugyanis indulnak kirándulások Athén, Meteorák, stb. irányokba, Korfu pedig csak szép és jobb hely - egy családnak vagy egy párnak. A kölykök igenis akkor látnak jobban világot, ha megtapasztalják ezt az oldalát is, még bőven lesz idejük Korfura és remélhetőleg többre is.
2017. szept. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!