Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a viágon a...

Szerintetek melyik a viágon a legszebb és látnivaló szempontjából a legváltozatosabb sziget? A Maldív szigetek, Seychelles, Mauritius, Bali, Fülöp szigetek? Eseteg egy másik az itt nem említettek közül?

Figyelt kérdés
Ti hova utaznátok és miért?
2017. szept. 11. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell mindig a legjobb, nem kell mindig a legszebb.
2017. szept. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 D. Brasco ***** válasza:
47%

Kérdésed egy logikai bukfenc ,mert keresed a legszebb szigetet majd felsorolsz orszagokat,többek között olyanokatbis amik több ezer szigetből állnak!

Egyébként szerintem a legszebb ilyen helyet francia polineziaban kell keresni

2017. szept. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, amelyik mindet bejárva a legjobban tetszik.

Ez viszont egyéni, ami neked szép, az másnak nagy valószinüséggel nem tünik annak.

2017. szept. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek borzasztóan különböző helyek. Francia Polinézia valószínűleg a legszebb, viszont változatosnak aligha mondható, míg Indonézia vagy a Fülöp-szigetek nagyjából mindent tud, köszönhetően a sok száz szigetnek. Én első körben a Fülöp-szigetekre mennék, remek tengerpartok mellett lenyűgöző kultúra. Balira semmiképp, turistagettó, de máshova Indonéziába mennék simán.
2017. szept. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Maldív és Seychelles egykutya, a tengerparton kívül más látnivaló nemigen van, igaz az szép, de leginkább drága.


Mauritius kicsit olcsóbb, van pár szép tengerpart, de valójában turistagettó, mint Bali. Eléggé lelakott, van pár természeti képződmény, de mivel szigetország, szinte mindent cukornád és rizsföldek borítanak. (Vagy szállodák). Viszont fejlettnek viszonylag fejlett ország, tehát nem kell tartani trópusi betegségektől és hasonlók. A lagúnája viszont halott, túl sok hal nincs benne, csak nagyobb mélységben.


Bali szintén nagyon felkapott turistahely, bár ott vannak szèp környékek.


Én a Fülöp szigeteket mondanám, mondjuk ott még nem voltam, lehet ezért. Viszont èn egy trópusi szigeten èlek Mauritiustól 250 km-re, ez pedig Réunion, és bátran ajánlom.


Ugyanis itt egy szigeten megtalálsz szinte mindent, az alpesi jellegű tájtól kezdve a működő vulkànon át a színes halakkal ès korallokkal teletömött trópusi egzotikus tengerpartokig. Emellett európai infrastruktúra van, mivel Franciaország és az EU része. A sziget belseje egy komplett nemzeti park ami az Unesco világörökség része. Egyszer jöttem nyaralni, beleszerettem, 4 hónapra rá költöztem...

2017. szept. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Ezek a legunalmasabbak gyakorlatilag. Fülöp Szigeteken mondjuk már akad némi érdekes látnivaló. Nekem ami nagyon tetszett az Új Zéland, Borneó, Azori-szigetek
2017. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A 4.-s valast akar en is irhattam volna, nekem nagy favorit Indonezia(nem Bali!!).
2017. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Èn ezek közül a maldív szigeteken voltam. Itt sok látnivaló nincsen. Gyönyörü és egy igazi kikapcsolódás. A vízböl mi ki sem tudtunk jönni, mert egy szemüveggel és pipával elvagy órákat a vízben. A vízalatti világ tényleg egyedülálló, de ez sem minden szigetnek adottsága.

Viszont este nincsen semmi szorakozás(néhány szigeten igen), így leginkább pihenésre jó.


Még Jamaikán és Dom.közt. voltam, mindegyik sziget gyönyörü és mindegyik valami más miatt különleges. Talán a legszebb part+hotel+látványosság Dominikai Közt. volt. De szerintem egy nyaralást nagyon meghatároz a hotel is ahol vagy.

2017. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Balin voltam egyszer. Az egy fantasztikus ízes szagos világ. Az istenek szigetének is hívják, hatalmas vallási kultúrával.
2021. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!