Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Egyéb kérdések

A kérdés

18 év alatt nagykorú kiséretében kitudok menni Prágába?

A kísérő nem lenne családtag. Ilyenkor kéne egy szülői nyilatkozat (?) az utazáshoz? Ha igen azt hol kell előállítani vagy elég otthon egyet írni? Ha otthon elég akkor mi kell, hogy benne legyen?
17 éves vagyok.
Válaszokat előre köszönöm és elnézést, hogy ennyi kérdésem van!

Keress kérdéseket hasonló témákban: utazás, Prága, külföld

09-12 19:32  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Nincs hatar, ahol kernek az irataidat, vagy barmilyen papirt.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 09-12 19:57 Privát üzenet
Kisérö nélkül is

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 09-12 21:14 Privát üzenet
Ha nincs kísérő, vagy a kísérő nem családtag, akkor mindkét szülő aláírása kell.
[link]

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 09-13 00:49 Privát üzenet
Én 15 évesen is kimentem màr haverokkal bulizni oda, nem kérdezte senki, ki a kísérőnk.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 09-13 15:48 Privát üzenet
Kutyát nem érdekli kivel vagy ott és miért, csak ne csinálj galibát, és senkit se fogsz ott zavarni! :D

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 09-14 08:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha külföldre szeretnék menni a barátommal aki már nagykorú viszont én még nem, akkor arra van valamilyen papír amivel tudom igazolni h azalatt ő felel értem?
Átruházható egy hivatalos irat aláírásának joga?
Ki mehetek cserediáknak ebben az esetben?
Ti mit szólnátok hozzá, ha lehetőségetek nyílna egy lakatlan szigetre költözni kilenc fő kíséretében?
Ha 16 évesen egy nagykorú kíséretében, aki nem a gyámom, szeretnék átlépni Romániába, hol tudom beszerezni a megfelelő papírokat? Tehát az engedélyt.
Ha Romaniaban utlevelet szeretnek csinaltatni es meg nem vagyok nagykoru, milyen papirokra van szuksegem?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu