Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van itt még valaki, aki...

Van itt még valaki, aki kirándulni inkább hegyvidékre menne el, mint tengerpartra?

Figyelt kérdés
Általában, ha ismerősökkel ez szóba kerül, legtöbben furán néznek rám,amikor azt mondom, hogy engem a tengerpart és napozás egyáltalán nem vonz, sokkal inkább valami gyönyörű vadregényes hegyvidéki táj....van aki szintén igy van vele?Számomra nincs csodálatosabb a gyönyörű zöld természetnél...
2017. szept. 15. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
+1
2017. szept. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TR75 ***** válasza:
Szintén zenész.
2017. szept. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt szeretem. Jó a változatosság. Imádom a szép tájakat, a hegyeket, de ettől még a tengerpart is jó, és persze az is szép.
2017. szept. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én se tudok választani. Mindkettőnek megvan a maga szépsége. Én se vagyok az a tengerparton ülő fajta, de szeretem a mediterrán légkört. Bár ilyen helyekre, mint Napospart, Bibione...stb, ahol tényleg minden a strandolásról szól tuti nem mennék el.
2017. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bar utobbi idoben igencsak megszerettem a tengerpartot, szamomra is a hegyvidek marad az, ami igazan le tud nyugozni.
2017. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
soha nem jarunk tengerpartra pedig sok tropusi vizpartkozsleben voltunk, viszont par hegyen mar megfordultunok sok orszagban
2017. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi állandóan az Alpokot járjuk, vagy valamelyik "See" környéki hegyvidéket :)


Tengerpartra dögleni megyünk le, arra jó, de a hegyekben én is jobb szeretek mászkálni, mert sokkal több a látnivaló :)

2017. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem is a hegyvidék
2017. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!