Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valenciába utaznék Budapestről...

Valenciába utaznék Budapestről és egy átszállásos járatok vannak. Frankfurtban kell átszállni és 40 perc van a leszállás és a felszállás között. Ez hogy működik, ennyi idő elég? Mi van, ha késik a gépem?

Figyelt kérdés

2017. szept. 23. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Hamarosan indít közvetlent a wizzair!
2017. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én majd csak júniusban szeretnék menni,tehát akkor érdemes megvárni ?
2017. szept. 23. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem indul addig, érdemesebb Alicante-ba elrepülni, és onnan átvonatozni.
2017. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!
2017. szept. 24. 12:38
 5/8 anonim ***** válasza:

40 perc semmiképpen nem lenne elég az átszállásra, már csak azért sem, mert általában indulás előtt fél órával lezárják a kapukat. Még ha nem is lenne késés, akkor is, mire kikeveredsz a repülőből, megtalálod a másik kaput, ahonnan indulna Valenciába... ez kevés. Hát még ha késne is a repülő...

Ezt leginkább a jövőbeni utazásaid miatt írtam - még az 1 óra sem túl biztonságos - ott is meg lehet csúszni.

2017. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, lemaradt, hogy még a feladott csomagod (ha van) sem tudna ennyi idő alatt "átszállni".
2017. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

találtam közvetlen járatot,szerencsére.

köszönöm a segítséget!

2017. szept. 24. 14:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Én közvetlennel megyek, Ryanairrel.
2018. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!