Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová érdemes október végén...

Hová érdemes október végén utazni? Strandolás a cél, de csak 1 hetünk van.

Figyelt kérdés
Meleg helyre szeretnénk menni, ahol gond nélkül lehet ilyekor még strandolni. Alapvetően az sem lenne gond, ha nem Európában, csak ugye 1 hetünk van, így nagyon hosszú repülőút nem fér bele. Valami tipp?
2017. okt. 4. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Novembertől van járat Eilatba, én várnék addig és oda mennék el.
2017. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon élek, így nem lényeges, hogy Budapestről legyen az indulás. Mindenesetre megfontolandó úticél, olyan amire eddig nem is gondoltam... Pont az ilyen javaslatokért írtam ki a kérdést. Köszönöm 😄
2017. okt. 4. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Ciprus? Én tavaly december elején voltam ott és bár nem főttem meg azért a vízben, de lehetett kicsit fürödni:) napközben meg nagyon kellemes volt a 20-23 fok az itthoni mínuszok után.

Viszont amire figyelni érdemes, az az, hogy mediterrán helyeken az ősz (és a tél) gyakran enyhe ugyan, de cserébe esős lehet.

2017. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
Egyiptom
2017. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi most Tenerifere megyünk ott még 27 fok van (napon 33).

De okotóber végén karib térség is szuper már, ott is voltunk párszor. Habár oda 10 óra a repülö út, mi mindig 2 hétre megyünk, de az is kevés.

2017. okt. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!