Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Au Pair szeretnék lenni...

Au Pair szeretnék lenni Amerikában, de kell hozzá 200 óra gyermekfelügyeleti tapasztalat nem rokon gyerekkel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jól értek a gyerekekhez, de konkrét babysitter tapasztalatom nincs. Érdemes-e megkérnem olyan ismerősöket, akiknek van gyerekük, hogy "falazzanak" nekem, hogy náluk voltam babysitter? Vagy nem érdemes ezzel így játszani, és tényleg csináljam meg a 200 órát?

2017. okt. 11. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megcsinálnám, főleg ha amúgy nem nagyon voltál még gyerekekkel. Nem mindegy mennyi tapasztalatod van, mikor ott állsz egyedül vadidegen gyerekekkel. Azért is fontos ez az idegen gyerekekkel szerzett tapasztalat, mert így látják hogy képes vagy elfogadtatni magad bármilyen helyzetben, idegen kicsiknél is.
2017. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy hivatalosan alkalmazna valaki. Anélkül nem vállalhatsz kint munkát, csak illegálisan. Ezt a 200 órát hol olvastad? Átverés lehet csak.
2017. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legalabb a felet csinald meg igazibol :)

Es jo lenne, illetve nagy segitseg a jovobeli amerikai munkad kapcsan, ha angol vagy mas, nem magyar nyelvu gyakorlatod van. A jelentkezesedkor nagy elony.

Jo volna, ha specializalodnal valamire, pl imadni szoktak ha "baby sleeping helper" vagy, esetleg ADHD vagy autista/downos gyakorlatod van.

Termeszetesen csak ugynoksegen keresztul tudsz torvenyesen elhelyezkedni, es, ha jol tudom, akkor egy ev a max ido. (Ezido alatt kell ferjet talalnod, hogy zold kartyad lehessen, ellenkezo esetben illegalissa valsz)

Sok sikert :)

2017. okt. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha van amúgy tapasztalatod, nyugodtan kérd meg őket. Senki nem fog utána menni annyira, nem is tudnak.
2017. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!