Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ausztráiába megyek dolgozni...

Ausztráiába megyek dolgozni és nem vagyok biztos a némettel kapcsolatba!? Ich kann Dienstag gehe ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Hogy van nemetül az h a Doktornő engem küldött eköször önökhöz? Aktuális még a munka? Tudnák én önöknél dolgozni? És egy nemet tanfolyam Ausztriába nagyon nehez az A1? Mennyibe kerül?

2017. okt. 15. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Először magyarul tanulj meg "tudnák", utána jöhet az idegen nyelv. Bár nem csodálkozom azon, hogy itthon nem tudsz megélni és inkább menekülsz a mosogatásba. :)
2017. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a kioktatast nem erre gondoltam😞😧😃
2017. okt. 15. 11:58
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
Ha ennyit es ilyen alap dolgokat sem tudsz németül elmondani akkor szerintem hanyagold ausztriat........mindenkinek jobb lesz....
2017. okt. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyit sem tudsz németül megkérdezni, akkor hogy a 3,14csában fogod megérteni a rá kapott választ???!!
2017. okt. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ich kann Dienstag gehe ez mit jelent?"


Azt, hogy szerdán már késő lenne odamenni...

2017. okt. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha ennyit nem tudsz, akkor felejtd el az egészet.


ALAP, hogy idegen országba nem megyünk ki nulla nyelvismerettel.


A kérdésben feltett mondatod SEM jó úgy kapásból.

2017. okt. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!