Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kipróbáltátok már az oszkáros...

Kipróbáltátok már az oszkáros telekocsizást? Kinek mi a véleménye róla? Jó vagy rossz élmények értek benneteket?

Figyelt kérdés
(Utas szemszögéből érdekelne)
2017. okt. 18. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó. Az üzleti felhasználókat, kisbuszosokat én inkább kerülöm, elég lekezelően tudnak bánni az utasokkal. Van egyéb telekocsi szolgáltatás is. A személyautósok általában jó fejek, van akivel jól el lehet beszélgetni. Pontosság változó a forgalom függvényében.
2017. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

en igen

azt hittem maganszemellyel utazok, egy kisebb auto volt meghirdetve

ami lett belole az egy kisbusz volt, rajtam kivul 4-5 utassal egy nem letezo ceg altal feketen alkalmazott soforrel

nem adtak szamlat, a kisbusz is ocsmany volt nagyon hangos

2017. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Legalább hússzor utaztam már velük, jó tapasztalataim vannak. Pontosak, olcsók. Nem vettem észre különbséget üzleti és magán felhasználó között. Az igaz, hogy ha beszélgetni akarsz, jobb a magán, ha meg csak bámulni ki a fejedből, akkor az üzleti.

Egyszer egy rendes sárga taxi jött, vicces is volt azzal menni 200 kilométert :D

2017. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Általában jó élmény volt. Egyszer egy sóher majommal utaztam, aki az ezeregy fokban nyáron nem volt hajlandó beindítani a légkondit, hiába célozgattunk rá, és majdnem megpusztultunk a hőségben.

Más zsugori barmok meg simán beültetnek hátra három személyt, akkor is, ha egymás tökén ülnek.


A jó élményekből jóval több van: olcsón, kényelmesen jutottam el a kívánt helyre, általában jófejek a sofőrök, gyakrabban volt kényelmes az út, mint sem, és általában a célállomáson egészen az úticélomig elvittek (kivéve Budapesten, ott ritkán, de ott úgyis van bérletem).

2017. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én havi rendszerességgel használom mint sofőr. Nekem jó, mert sokszor pár ezer forintomba kerül egy 800 kilométeres út. Az utasoknak annyiból nem, hogy korszerűtlen autóm van, kaptam már lenéző tekintetet miatta huszonéves plázapi...tól és negyvenes nőtől is. A férfiak általában nem foglalkoznak vele. Én azt nem szeretem, hogy házig akarnak menni ugyan annyi pénzért. Szóval mostanában már nem viszem el őket, mert csak a gázolaj fogy és az időm, amiből nem sok van. Inkább az idő miatt nem viszem el őket. De egyébként többnyire normálisak az emberek. Egyszer egy afrikai srác utazott velem. Magyarul csak néhány szót tudott.
2017. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"kaptam már lenéző tekintetet miatta huszonéves plázapi...tól és negyvenes nőtől is."


Az lehet, hogy ezek a "lenéző tekintetek" csak a te fejedben léteztek a kisebbségi komplexusod miatt?

2017. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Látni rajtuk, hogy nem erre számítottak. Plusz le is pontozták a kényelmet az adatlapomon. :)
2017. okt. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nagyon szeretem. Kisbusszal sosem utazom. Most nagyon hiányzik is. Imádok idegeneket kicsit megismerni. Kifejezetten jókat lehet dumálni. Gyors és kényelmes :)
2018. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!