Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol lehet olcsón 120 literes...

Hol lehet olcsón 120 literes hátizsákot venni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Decathlon?
2017. okt. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer még az Orczy téri kínai piacon sikerült vennem egy nagyon szuper, erős, nagy hátizsákot - szinte fillérekért.

Szerintem érdemes lenne kinézned, ha Bp-i vagy: bár az a piac már bezárt, de vele szemben a csarnokban tovább árulnak az árusok - talán még nagyobb helyen, mint eddig.

2017. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Juliusz48 ***** válasza:
Vigyázz mert az a méret már csak egy 2 méteres emberhez illik
2017. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem hinném, hogy 120 literes van... De a Decathlonban vannak tök jó 33 literesek. A Hervisben vettem egy fekete Fundango-t (33 literes) lassan már 3 éve, még meg se bomlott! Pont marad még benne annyi hely, hogy becsúsztassak 1 üveg vizet, zsepit és 1 plusz pulcsit. Amúgy mindennap csak a tankönyveket és tanszereket nézve 15 kilót kell cipelni.

Eddig minden táskám fél évig bírta ☺

2017. okt. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez az Orczy tér ez hol van?
2017. dec. 3. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, kedves kérdező, most kiakadtam, bocs. Feleségül ne vegyelek? :D

Az egy dolog, hogy próbából beírtam a keresőbe, hogy 100 l-es hátizsák és kiadott jó pár találatot - ezt Te is meg tudtad volna tenni, de elsőre még segítettem (még mindig a 2-es :D )

De hogy arra ne jöjjél rá, hogy ha nem ide, hanem a keresőbe írod, hogy Orczy tér, kínai piac, akkor már régesrég tudnád a választ? Hát ez nonszensz.

Tényleg ennyire önállótlanok az emberek?????

Nem, nem fogom megmondani: tessék szépen beírni és megtanulni önállóan élni.

Nem Te vagy véletlenül az a kérdező is, aki arra panaszkodott, hogy mindenhonnan kirúgják? mert állandóan kérdezget, mit hogy kell csinálni - képtelen önálló munkavégzésre. Szóval kerüljük ezt el, írd be a keresőbe :-)

2017. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és tényleg van a Decathlonban is - azt is kihozta találatnak. Igaz csak 100 literest írtam be.
2017. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!