Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyári külföldi diákmeló vagy...

Nyári külföldi diákmeló vagy önkéntesség érdekel, aki már volt és hogy jutott ki vagy tapasztalatok ilyesmi?

Figyelt kérdés
Angolul tudok középszinten nyelvvizsgám is van, 2018 nyarán 17 éves leszek, lány vagyok

2017. nov. 6. 21:54
 1/3 anonim válasza:
Én önkénteskedtem, több éven keresztül nyári táborokban külföldön. Hátrány, hogy nem kapsz fizetést, sőt az utat is fizetni kell, de előny, hogy azért mégis világot látsz, ismerkedsz, és még ezer ok ami miatt az emberek önkénteskedni szoktak. Ha érdekelnek részletek, írj privátba, hogy pontosan mi érdekel, mert rengeteget tudnék írni, de csak akkor, ha tényleg tudni szeretnéd, és azt, amit tudni szeretnél.
2017. nov. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyok a szülőd, de én frászt kapnék a gondolattól, hogy a 17 éves lányom külföldön dolgozik valahol full egyedül.

Nem várhat ez még egy két évet? Gondolj a szüleidre is.

2017. nov. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Menj és láss világot minél hamarabb! A szüleid örülhetnek, hogy ilyen talpraesett vagy.
2017. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!