Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Írországba ryanairel mennyi...

Írországba ryanairel mennyi dohányt vihetek magammal?

Figyelt kérdés

2017. nov. 9. 15:25
 1/6 anonim válasza:
55%
Hat oszinten nem tudon, mi 5-6 kartonnal szoktunk vinni. Most neztem oldalakat, valahol azt irjak, hogy 10 karton, valahol 40 karton. En ugy gondolom, hogy lehet sokat is vinni, de azert ugymond "kihallgathatnak", hogy megis miert viszel ennyi cigit, el-e adod, stb.
2017. nov. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
EU-s országok között 4 karton a megengedett.
2017. nov. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
En is azt hallottam, hogy 4, de amikor tobbet vittunk sem volt soha semmi gond
2017. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oszinten tesomeknak kene.

Azt mondja kb 100ezer forint ertekben vegyek 40grammosat 😅 ez a sopiane 40gr dohany lb 1300ft..hat eleg sok kijon ugy ha jol szamoltam..es neten max 1000gramot ir megengedettnek

2017. nov. 10. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem dohányzol, ha ennyire félreértetted. A gyárilag készre sodort cigarettákat csomagolják 20 darabos csomagokba - ebből 10 csomag ad ki egy kartont.

Amit 40 és 50 grammosként emlegetnek, az a vágott dohány. Nejlonnal borított zacskókban árulják és olyan finomra vágott pipadohány van benne, amiből kézzel cigarettát lehet sodorni. Ebből EU-s országok között 1 kg. engedélyezett, vagyis 50 gr.-os csomagolásnál 20 csomagot, 40 gr.-os csomagolásnál 25-öt vihetsz.

2017. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor bocsanat rosszul fogalmaztam.Mar nem dohanyzom hala isten..de tudom melyik a dohany es a sodort cigi :D ! Egyebkent koszi a valaszt mar kiszamoltul 😏
2017. nov. 13. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!