Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni hogy 2017...

Hol tudom megnézni hogy 2017 szilveszterén hogy közlekednek a buszok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 12. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Még sehol, legfeljebb a tavalyi menetrendből tudsz ötletet meríteni, remélve, hogy nem változik.


December közepén lesz a helyközi közlekedésben a menetrendváltás, a szolgáltatók a most következő héten kell, hogy nyilvánosságra hozzák az új menetrendeket. Azonban ezt sokszor előbb csak pdf fornában teszik ki a honlapunkra és a keresőket ezután kezdik az új adatokkal feltölteni, így aztán olykor még december elején sincs lehetőséged azokat az év végére vonatkozóan használni.


A városi szolgáltatók pedig még később, napokkal az év vége előtt vagy jobb esetben karácsony előtt teszik fel év végi menetrendjeiket.


Általánosságban azt kell tudni, hogy a vasúti forgalomban viszonylag kevés a korlátozás szilveszter este (de újév napján hajnalban vannak korlátozások), a távolsági buszoknál is ilyesmi a helyzet. A regionális helyközi buszok viszont gyakorta nem közlekednek 31-én este, ahogyan a legtöbb helyi üzem is leáll 18-20 óra körül. (Baromság, de így van.) Budapesten és meg egy két helyen viszont sűrített éjszakai közlekedésre számíthatsz.

2017. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt pl. minden évben munkaszüneti nap szerint, tehát vasárnapi menetrend szerint közlekednek. A speckó ünnepi menetrendek pedig nem szoktak kikerülni december közepe előtt.
2017. nov. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
62%
Megvárod a Szilvesztert és kimész arra az útra ahol a buszok járnak. Aztán figyelsz erősen.
2017. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elso kettonek koszonom szepen!
2017. nov. 16. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!