Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legmegélh...

Szerintetek melyik a legmegélhetőbb ország?

Figyelt kérdés

Szóval Szerintetek az első 5 helyen melyik országok szerepelnek ahol nagyon jó keresel sokat tudsz spórolni az élet olcsó?

És ahova könnyű eljutni

Európa Ázsia Afrika Dél Amerika Észak Amerika.

Előre köszönöm



2017. nov. 15. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Mindenhol dolgozni kell. Csak Magyarországon kapsz segélyt a semmire. Így a miénk a legélhetőbb ország. Ha nem így lenne, akkor a sok segély-betyár már rég elköltözött volna. Mellesleg kontinenseket soroltál nem országokat.
2017. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
55%
Usa. Ukrajna. Chile.svájc .norvégia
2017. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen hogy ezeken a helyeken melyim orszagok azok amik jok.

Megelgetes munka

En dolgozni szeretnek. Erettsegim van .. tudom hogy szakma kell... de az angol tudasom jo.

2017. nov. 15. 17:23
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Megfelelő szakmával, bármelyik országban jól kereshetsz.

Ha jól keresel, akkor kevésbé számit a megélhetési költség.


Bárhova könnyű eljutni.

A minimálbér, bármelyik országban csak arra elég, hogy talán húzd hó végéig.


Tehát nincs top 5.

2017. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Svájcban OLCSÓ az élet?! Wow, ez érdekes.


Európán belül a LEGDRÁGÁBB, az már más kérdés, hogy a fizetések jók.

De pl. vendéglátósként megkeresett havi 2500 frank épphogy elég megélni, gyerekkel pedig már kb. lehetetlen, csak másodállással.


Az viszont igaz, hogy a párom developerként 7200 frankot hoz haza és abból már bőven tudunk félretenni is, meg utazni küldöldre 2-3x legalább egy évben.

Én a kajára-háztartásra valót keresem meg alkalmi melókból, de ez nekünk megfelel így.

2017. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
egy szál érettségivel SEHOL a világon nem fogsz jól keresni, az élet meg ott olcsó ahol csórók élnek, pl. zimbabwe, india, zaire, stb., de ezekben az országokban nyomor is van, betegségek, halál
2017. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

1-es: " Csak Magyarországon kapsz segélyt a semmire."

Ez úgy baromság, ahogy le van írva!

Vagy elmész 50 ezerért közmunkára (amiből éhen lehet dögleni) vagy úgy döglesz éhen, hogy nem kapsz semmit...

Jó kis ország, nemigaz?!

2017. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolso.

Kulfoldon tanulok. Business english

Gondolom akkor ebbol lejon hogy mennyire beszelek angolul!

Lehet hogy neked annyira megy az angol hogy yes no of course sure certainly meg tarsai. Vagy I dont know.

De nekem az angol megy nem hiaba tanulok kulfoldon ezen kivul kozepszinten megy a japan es alap fokon thai. A kerdesem meg nem ez volt hogy kritizalj.

2017. nov. 16. 07:53
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
És mihez értesz? Mert az, hogy beszélsz valamilyen szinten nyelvet/eket még édes kevés!
2017. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Irodaban dolgoztam. Adatrogzites meg it helpdesk

Voltam mentor es angolt tanitottam alt sulis gyerekeknek. De tudom hogy keves:( adtol felek hogy nem tudom elvegezni az egyetemet itt.. ezert olyan helyre akarok menni ahol 1 ev alatt kb 3 milliot meg tudnek sporolni es visszajonnek tanulni

2017. nov. 16. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!