Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek régen azok akik a...

Szerintetek régen azok akik a Titanic katasztrófát túlélték, utánna is szálltak fel hajóra (kisebb nagyobb utakra akár?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam hogy akik túlélték, és mondjuk eltellt egy kis idő és újra lett volna lehetősègük hajóra szállni hogy reagáltak?

2017. nov. 20. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve halt meg az utolsó Titanic túlélője egy idős angol néni. Két hónapos volt amikor a Titanicon utazott. Hampshire-ban élt, 1 órás autóútnyi távolsággal ahol én lakom. Egyik nyáron elmentünk Ashurstba ahol a nénike lakott, (mert volt egy megemlékezés a Titanicról, és ő is ott volt) Egy riporter megkérdezte tőle, hogy bár ő csak 2 hónapos volt, és sokáig senki nem mondta el neki, hogy a titanic túlélője, de utazott azóta hajón? Akkor mesélte, hogy csak akkor utaztak amikor az anyja mégis úgy döntött a katasztrófa után, hogy inkább visszamennek Angliába. De sem ő sem a bátyja sem az anyja nem utazott hajón többé. Egyébként csuda kedves nénike volt..még puszit is kaptam tőle amikor adtam neki virágot..:)
2017. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló kérdés, ha valaki túlél egy repülőszerencsétlenséget, valaha felül-e újra repülőgépre. Ez egyénfüggő. Vannak, akik egész életükre a gondolatától is elborzadtak, mások azt mondják, hogy kutyaharapást szőrével (azaz megpróbálják elűzni a félelmüket). Pilóták is vannak, akik tovább szolgálnak a légiközlekedésben.
2017. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak!:)

Neked pedig teljesen igazad van #2

Állitolag 2018-ban elindul a Titanic 2, de most nem New York lesz a cél

2017. nov. 20. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Valaki igen, valaki nem..pl olvastam egy nőről, aki miután túlélte még utazott hajón, de pár évre rá, miközben egy hajón volt, valamit félreértett és azt hitte, hogy a hajó megint valami balesetet szenvedett és nem akarta átélni újra az egészet és rögtön öngyilkos is lett.(pedig semmi baj sem történt)
2017. nov. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azta!😱
2017. nov. 20. 20:22
 6/6 anonim válasza:

Valóban egyénfüggő.

Vannak motorosok, autósok is, akik egy-egy baleset után alig várják, hogy visszaüljenek.

2017. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!