Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a legszebb főváros...

Melyik a legszebb főváros ahová érdemes elmenni? (Alább az esélyesek)

Figyelt kérdés

1. Bécs

2. Párizs

3. Szarajevó

4. Tripoli

5. Pozsony

6. Bern

7. Brüsszel

8. Ammán



2017. nov. 29. 20:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Felsoroltak közül Párizsban, Bécsben, Pozsonyban, Brüsszelben voltam. Párizs koszos, büdös, csúnya. Brüsszel egy nagy semmi, oda kár elmenni. Bécs és Pozsony nagyon szép. Nekem Pozsony jobban tetszett.
2017. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a zöld kéz !:)
2017. nov. 29. 21:35
 3/19 anonim ***** válasza:
36%

Bécs nekem kicsit csalódás volt. Többször voltam, egyedül Schönbrunn tetszik és néhány szép tere, épülete van, de összességében nem egy hangulatos város.


Párizsban kétszer voltam, de csak átutazóban, egy-egy napra. Nekem olyan eröltetett, nagyon menők akarnak lenni, de valahogy az már elmúlt...


Szarajevóban röviddel a háború után voltam, minden szét volt lőve, azóta nem tudom, milyen.


Pozsony kicsi, de aranyos.


Amman egy egész más világ, nekem úgy általában Jordánia nagyon tetszett.


A többiben nem voltam még.

2017. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Amennyiből elmész Ammánba, annyiból fapaddal vagy busszal megjárod Bécset, Szarajevót és Pozsonyt is.
2017. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9. Prága
2017. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Prágában már voltam a nyáron :)
2017. nov. 30. 07:01
 7/19 anonim ***** válasza:
az 1.-el tokeletesen egyetergek, en Becsbe, Szarajevoba es Tripoliba mennek ezek kozul.
2017. nov. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ezek közül Szarajevót választanám, mert a többihez képest különleges és fapadossal nagyon olcsón elérhető. Bécs és Brüsszel pár napra érdekes lehet, Pozsony és Bern egy nap alatt letudható. Maga Ammán nem túl különleges de bázisnak jó, mert sok érdekes hely van a környékén, viszont a közvetlen repülő elég drága (van persze Ryanair Izraelbe fillérekért de onnan elég nagy tortúra Ammánig eljutni). Tripoliba pedig most érthető okok miatt szinte lehetetlen utazni.
2017. nov. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Bécsben, Párizsban, Szarajevóban és Pozsonyban voltam a fentiek közül. Ezek közül egyértelműen Szarajevó. Annak a városnak lelke van! Imádtam!


A fenn maradók közül Bernt vagy Tripolit választanám.

2017. nov. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mindeninek köszönöm a válaszokat !
2017. nov. 30. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!