Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Bónusz Brigádos utazásokról...

Bónusz Brigádos utazásokról mi a tapasztalatotok? (Európa)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több utat néztem a Bónusz Brigád oldalán; pl. pár napos prágai út (csak szállás), egy napos buszos út Szlovákiába, 8 napos buszos út Görögországba... Utaztatok már velük? Mi a tapasztalatotok? Köszönöm.

2017. dec. 8. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem ők rendezik az utakat, már leírtam neked!
2017. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy abban a pillanatban amikor rákerestem olyan szállásokra vagy utakra másképp, amiket ők hirdettek, találtam magam jobbat, olcsóbban.

Az általad kérdezett csapat azoknak való, akik képtelenek guglizni. Ezért pedig joggal kérnek felárat.

2017. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Bónuszon sokszor olcsóbb árakat találni, mint ugyanannak a cégnek a saját honlapján. Én voltam több ilyen úton, Lengyelországban, Horvátországban, Boszniában, Ausztriában, mind elég jó volt.
2017. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Nekem biztosan nem... :)


#3 Köszönöm! Igazából az érdekel, hogy mennyire megbízható a dolog, mennyi valóságalapja van! :) Írtam ma egy hotelnek ami a BB honlapján is fent van; írták, hogy csak a kódom kell a bónuszról és oké a dolog! :D

2017. dec. 9. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még mindig találtam olcsóbbat.
2017. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Én voltam már, jó volt.
2018. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!