Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » LONDONI MAGYAROK! Ti mennyire...

LONDONI MAGYAROK! Ti mennyire tudtok angolul? Milyen ott kint?

Figyelt kérdés
2-3 nap nagyon drága lenne? Tapasztalatok érdekelnének, mert régóta vágyam majd egyszer kimenni pár napra Londonba, kíváncsi vagyok milyen ott...

2017. dec. 26. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki szereti a rengeteg embert, annak szuper. Egyebkent par erdekes nevezetesseget leszamitva semmi extra.
2017. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja a dragasag pedig abszolut nezopont kerdese.
2017. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Aki szereti a rengeteg embert, annak szuper."


Ezt bármelyik nagyvárosra el lehetne mondani New-yorktól Tokióig, köze nincs Londonhoz a tömegnek. A tömeg az a város velejárója. Tipikus vidéki duma :D

2017. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Okes.
2017. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Londonban nem tömeg van, hanem iszonyú tömeg. Egy metrólejárónál gyakorlatilag csak lökdösődve lehet menni. Ráadásul tele mindenféle nációval, négerrel, indiaival, szóval olyanokkal, akiknek a testi higiénia nem az első kérdés az életében. Egyszóval undorító.
2017. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sokan azt fogják mondani, hogy rengeteg szemeteskukát eltávolítottak az IRA miatt és emiatt van ez.


Az igazság az, hogy az angolok általánosságban (már bocsánat) egy bunkó, sznob nép és majd a szolganép eltakarítja, mi köze hozzá?

2017. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elviselhető a tömeg. Szerintem minden nagyvárosban hasonló. Szerintem London nem sokkal zsúfoltabb int Bp, de Londonhoz képest Bp egy pöcegödör. Miután először voltam ott, soha az életbe nem vágytam vissza budapestre. Sok helyen votam már, de Londonba mindig visszamegyek. 2-3 nap ha elég ügyes vagy olcsón megyúszható. wizzairrel ha van diszkontod akár 10-15 ezerből meg van a retúr, air bnb-ben foglalsz olcsó szállást, és rendelsz online visitor oyster card-ot. 2-3 nap alatt nem sok mindent lehet megnézni, így ha főleg a díjmentes helyekre mész, akkor lazán kijöhetsz kb 80-100e forintbol mindennel együtt (egy főre) Szerintem mindenképp menj, ajánlom a február-márciust. London kötelező program!
2017. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!