Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliába (London) érdemes még...

Angliába (London) érdemes még neki vágni?

Figyelt kérdés
Januárra tervezzük hogy “előre” megy a férjem./munka,szállás biztositott/A brexit miatt még érdemes elindulni?
2017. dec. 27. 06:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Miért ne mennétek? Ha van lehetőség, hülyeség lenne itt maradni. Ez egy balkáni putri ami itt van.
2017. dec. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 D. Brasco ***** válasza:
30%
Anglia foleg london mar annyira lejart lemez hogy onnan mar mindenki hazafele jön....de legalabb is menekul onnan.....
2017. dec. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Egy próbát megér, de tényleg sokan inkább már el jönnek Londonból (én is, 4 év utan pár hónapja jottem haza). Több pénzt gyűjtesz, mint itthon, de számítanod kell arra, hogy ott is nagyon drága a megélhetés. Nem a Brexit miatt, hanem már azelőtt is így volt.
2017. dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is kicsit elavult. De ha más ország egyáltalán nem jöhet szóba, akkor minél előbb vágjatok bele, nehogy késő legyen.

Anno mikor 13 éves voltam, mi is így jöttünk ki, hogy anyám palija előre ment és mi utána.

De ha tehetitek, én minden más európai országot jobban ajánlanák. Ausztria, Német, valamelyik benelux állam, esetleg Svájc?

2017. dec. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
26%

Mi is Londonba akartunk menni, nagyon szep varos, de amikor megtudtam, hogy hemzseg a magyaroktol, meg lattam a tizeneves kisminkelt magyar kislanyokat akik szelfizgetnek es menoznek hogy Londonban laknak meg nem tudnak magyarul hiaba magyarok, na onnantol sikitva kerulom Londont.


Vegul Birmingham kozelebe koltoztunk, nagyon jo itt, kellemes kornyezet, habar szivesen mennenk Londonban Tulse Hill-re de igy, amiket tapasztaltunk, maradunk a sikitva kerulesnel.

2017. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha biztositott a melo es okes is, valamint nem zavar a rengeteg ember, akkor szerintem akar jo is lehet.
2017. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
nyelvtudás, és szakma fuggvénye. A brexit eddig még semmit nem változtatott, az NI számot ugyanolyan konnyen adják, max az angolok véleménye lett egy kicsit zordabb a bevándorlókkal kapcsolatban, de ha beszéled az angolt és még munka is van no para!
2017. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem Londonba mennél, innen a legtöbb ember menekül. Van még sok más hely Angliában ha minden áron ide akartok jönni de Londont nem ajánlom. Mi is most végre 6 év után megyünk vidékebbre.
2017. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól mik a tervek oda kinn. Ha csak a nagy semmibe "szerencsét próbálni" mennétek ki, akkor annak már 10 éve sem láttam értelmét. Legtöbb külföldön ragadt barátom ugyanúgy él kinn, mint itthon, csak az ottani körülmények között. Megérte?
2017. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenhol keveset keres a képzetlen munkás ... Ha nincs diplomátok akkor mért mennétek ki? Hogy egy másik országban nyomorogjatok?


Pl.: Én programozónak tanulok. Nekem a kezdő fizetésem egy Angliában annyi lenne, hogy kényelmesen ellenék és könnyedén félre tudnék rakni. Nekem megérné ha kiakarnék menni ... de mosogatni soha sem érte meg, csak akkor ha a fél család hátul marad Magyarországon és ott költitek el a pénzt.

2017. dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!