Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha no vagyok es van 2 ferfi...

Ha no vagyok es van 2 ferfi lakotarsam, es egy regi szerelmem jon latogatoba de o elsosorban varosnezesre jon mert megtudta hogy itt elek, akkor lakhat a lakasomban? Meg egy csok sem volt kozottunk sosem.

Figyelt kérdés

Azert nem volt kozottunk semmi mert 18 voltam, es nagyon nyominak ereztem magam ahhoz hogy egy felnott ferfit meg is tartsak egy eletre.

Ja es azota van egy kisfiam. :D de sajnos az apja elhagyott minket.



2017. dec. 27. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És miért érdekel mások véleménye?
2017. dec. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

A lakótársaidat kérdezd meg, hogy zavarná-e őket az ottalvós vendég, ne a GYK olvasótáborát. :)

Felőlem lakhat nálad.

2017. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Rövid távra lenne csak ott, akkor a lakókkal dumáld le. Ha hosszú tárva, akkor még a tulajdonossal is.
2017. dec. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem erdeklödik utanad, ha hozzad akar jönnni es onnan varosnezni
2017. dec. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

"18 voltam, es nagyon nyominak ereztem magam ahhoz hogy egy felnott ferfit meg is tartsak"


Most, hogy már hozzá öregedtél és a párod is elhagyott miközben csak tengődsz egy albérletben, -ha ló nincsen, szamár is jó alapon- már megfelel a pasas, úgyis mint pótapa a gyereknek.

2017. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!