Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy Barcelonai...

Mennyibe kerül egy Barcelonai nyaralás?

Figyelt kérdés
Aki volt már az meséljen nekem légyszi..Ketten mennénk a párommal a nyáron 5 napra max és érdekelne mennyibe kerül ez mindennel együtt

2018. jan. 6. 02:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Épp csak a lényeget nem árultad el:

- repülővel vagy busszal, netán autóval mennétek?

- kempingben, hostelben vagy 3, esetleg 5 csillagos szálodában szeretnétek megszállni?

- milyen étkezésre vágytok: egyszerű vagy minden nap étteremben?

- milyen fakultatív programokra akartok menni, stb.

- nem mellesleg főszezonban (augusztus) vagy június elején-közepén?

Ennek fényében 200 ezertől a határ a csillagos ég.

2018. jan. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 D. Brasco ***** válasza:
4%
Jaj 1-es most miert kötözkődsz??Hat azert nem árulta el mert ez is a szokásos "csak úgy általában" kerdes........amire csak ugy altalaban annyit tudok mondani ,hogy 1400-ba kerül.......
2018. jan. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

Ha akarod, 100-120-ból kihozható költőpénzzel, de bőven millió felett is lehet, ha meg aranyrudakat és Gucci csizmákat szeretnétek hazahozni, akkor tízmilliós nagyságrend.


Általánosságban csatlakoznék a felettem szólóhoz, 600-800 fitying szükséges egy ilyen úthoz, plusz mínusz 3 fabatka.

2018. jan. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

2-es, :D :D

Amúgy 1400 mibe? Euróba, vagy ft-ba vagy csak úgy általában 1400 valamibe? :D

(persze, amilyen a kérdés, olyan a válasz :-) )

2018. jan. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 D. Brasco ***** válasza:
4%
1400 picula vagy 300peták esetleg 12000buznyák.....
2018. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"5 napra max "


Én a szgk-t javaslom. Két nap oda, két nap vissza, és még marad egy teljes napotok Barcelonára is.

Ez pont öt nap.

:)

2018. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Minden utazási irodánál változó.
2018. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Repülővel szeretnénk és panzióba vagy valami olcsóbb szállodába..De amúgy kövezettek meg mert feltettem egy kérdést..Többet nem teszem az is biztos!:)
2018. jan. 8. 23:22
 9/17 A kérdező kommentje:
*kövezzetek
2018. jan. 8. 23:23
 10/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, hidd el, szeretnék segíteni (1-es vagyok), de kb azt kérdezted: mennyibe kerül 1 kg kenyér? De hogy a világ mely országában, azt nem derül ki.


Most sem vagyok sokkal előrébb, mert nem írtad, hogy mikor (augusztusban nincs olcsó szállás, nincs olcsó repjegy -főszezon van) meg a választ a többi kérdésemre, hogy milyen igényeitek lennének.

Na mindegy, annyit tudok írni, hogy ha nem bBarcelonában szálltok meg, hanem kicsit arrébb, a Costa Bravan valahol, akkor vonattal be lehet menni rövid idő alatt Barcelonába és talán lesz olcsóbb szállás.

Szállást a Booking.com-on, repjegyet meg bármely repjegy kereső oldalon, de mondjuk a wizzair.com-on is találsz.


Én feladtam, nem erőlködök tovább azért, hogy megtudjam, mit szeretnél? Annál sokkal drágább az időm. Amúgy jól ismerem a Costa Bravat, beszélek is spanyolul, de ha valaki nem áll szóba a másikkal, azon nem lehet segíteni - ennyi.

Csak idevetsz egy kérdést és megsértődsz, ha nem tudunk segíteni, mert túl általános a kérdésed. Én veszem a fáradságot, rákérdezek, de akkor is csak az 1/3-át árulod el. No komment.

Nem én akarok utazni, hanem Te.

2018. jan. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!