Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti hova utaztok szívesebben?

Ti hova utaztok szívesebben?

Figyelt kérdés

Külföldre vagy Magyarországra?


Én külföldre. Ti?



2018. jan. 6. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Külföldre.
2018. jan. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Eszembe sincs ebben a retkes országban költeni a pénzemet, vagyis csakis külföld.
2018. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Külföldön élek, de mégis külföldre.


Magyarországra bőven elég 4-5 nap, és már sokszor az is sok :(

2018. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, én sem szeretek Magyarországon belül nyaralni. Szerintem Magyarország túl unalmas ahhoz, hogy 3-4 napnál tovább maradjon itt egy ember (már ha nyaralásról van szó). Sajnos nincs nálunk semmilyen komolyabb attrakció (jó kalandpark, állatkert, vidámpark, nagy hegyek, tenger, várak, kastélyok stb.), ami itt tartaná az embereket. Ha nem lenne Budapest, akkor az ország turisztikailag kb. Moldova szintjén lenne.
2018. jan. 6. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
Én Budapesten élek de azért meséld el nekem kérdező itt mi van amit ne lehetne egy fél nap alatt megnézni? Pont hogy Budapest egy nagy nulla.
2018. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én jártam már 49 országban, azt hiszem, van összehasonlítási alapom. Úgy gondolom, Magyarországon rengeteg látnivaló van, amiről egész egyszerűen az átlagember nem tud vagy nem értékeli a különlegességét, értékét.


Ha egy különleges kazettás mennyezetű fatemplom érték, érdekesség, akkor van miről beszélni. Ha csak a könnyen emészthető tematikus parkok, állatkertek, üveghidak, globálisan is unikális es látványos dolgok érdekesek, akkor lehet, hogy a kereslet minőségével van a baj.

2018. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ. Magyarország elég kicsi, így pénteken meló után fel lehet pattanni egy vonatra, elmenni valahova, körülnézni, aztán vasárnap haza. Ilyenből egy évben tolok legalább 10-et. A szabadnapjaimat viszont mindig úgy tervezem, hogy nagyjából az összeset külföldön töltsem, nem azért, mert nem szeretek itthon nyaralni, hanem mert ezekre kell legalább 3-4 nap, ha európai városlátogatásról van szó, ha pedig valami komplexebbről, akkor 10-20 és az csak szabival tudom megoldani. Nekem fontos, hogy egy évben legalább 50 napon úton legyek, ez tölt fel a leginkább.
2018. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!