Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki mennék Hawaii-ra. Olvastam,...

MR.X. kérdése:

Ki mennék Hawaii-ra. Olvastam, hogy 1 évre, munkavállalói/turista vízummal ez lehetséges. Adtok ötletet, hogy ez hogyan működik? Mik lennének a költségeim?

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:

+ kérdést is kiírtál arról, hogy Hawaira mennél.


Turista vízummal 90 napig lehet kint lenni. Dolgozni turista vízummal nem lehet. Munkavállalási engedéllyel lehet, de ahhoz sok minden más is kell. Engedélyek, nyelvtudás, tőke, és egy jó szakma.


Egyik kérdésednél ezt a választ írtad. Belinkelem

" Bárhol elaszok, az utcán "tengerparton" a homokba is. Csak menni szeretnék! Legalább 1 évet kint lennék! Dolgoznék!"


Ezzel a gondolkodással soha nem fogsz dolgozni nem, hogy Hawain de sehol a világban.

Csak egy egyszerű oknál fogva sem: Hajléktalanként nem lehetsz kint, és minden munkánál az egyik elvárás a bejelentett lakcím.

Mielőtt még azt mondanád, hogy nem te írtad

https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__egyeb-kerdesek__90793..

2018. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most is dolgozok! 1 éve egy helyen!
2018. jan. 13. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Szerinted melyik lenne az a bizonyos "munkavállalói/turista vízum"?

2018. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
A kerdeseid meg a kommentjeid alapjan engedd ezt a hawaii témat........jobb lesz ugy mindenkinek!
2018. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hawain dolgozol 1 éve? Akkor mi a kérdés?
2018. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgye tudod, hogy Hawaii az USA állama?
2018. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem nem tudtam...sík hülye vagyok mindenhez! :D (Amúgy tudom!)
2018. jan. 13. 22:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Feketen nem elnel meg mert Hawaii az egyik- ha nem a legdragabb- allam es nem fizetnek annyival tobbet mint amennyivel tobbe kerul a megelhetes.

Ha legalisan lenne eselyed kijutni akkor nem itt kerdegetnel hanem egy munkaltato intezne neked a vizumot.

2018. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Menjél Skóciába ott lophatod a napot.
2018. jan. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!