Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vonat WC-jében utaztatok már...

Vonat WC-jében utaztatok már végig 100 km-t?

Figyelt kérdés
Nem akartatok jegyet venni és így alakult.:D
2018. jan. 24. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Semmi értelme, biztonsági okokból nem tudod magadra zárni csak úgy az ajtót, a kalauz pedig ki tudja nyitni. Akinek pedig a jegyellenőrzés a munkája az zsigerből tudja hogy hol lesznek a potyázók, és a budi mellett sem fog oda se hederítve elsétálni.


Vegyél jegyet, mert olcsóbb lesz mint a büntetés. Meg amúgy is... ha egyszer használsz egy szolgáltatást akkor fizesd ki. Vagy akkor menj biciklivel, az ingyen van.

2018. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
A kalauz sem hülye. Jegyet nem azért kell venni mert kedved van hozzá hanem mert a vonat elvisz téged.
2018. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A kérdés elméleti, nem rólam szól.
2018. jan. 24. 16:30
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem utaztam így.

A kérdés nem rólad szól, de neked jutott eszedbe. EZ szinte ugyanaz :-)

2018. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem, mivel a kalauz hivatalból kiszed ha 5 percnél tovább ég a foglalt jelzés.
2018. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5-ös, ezt én kötve hiszem. Nyilván a gyanúsabb arcoknál van ilyen, de egy átlagos esetben, amikor semmi sumákoló arcot nem lát felszállni a jegyvàgó, nem fog rànyitni senkire. (Főleg úgy, hogy 5 perc, mint ismeretes, nem minden esetben elég.)


Az viszont biztos, hogy ha épp a Flirt egyetlen budiját foglalod el és én sörtúràról jövök haza, akkor addig dörömbölök, amíg ki nem jössz onnan.

2018. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
HA épp babfőzelék után foglalnám el a WC-t akkor biza az ajtóban pisálnád össze magad, mert én ki nem jönnék, ha éjjel 2-ig dörömbölsz akkor sem.
2018. jan. 24. 17:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb a kalauz is vizelne, szóval szedtek már ki embert erővel bezárt vécéből. Valami alkoholista volt benn elterülve a saját hányásában X órája. Na, azt a szagot, ami ajtónyitás után átjárta az egylégterű, lenyithatatlan ablakú csodavonatot...
2018. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

5-ös, ezt te kötve hiszed, de kinyitják - már csak azért is, mert lehet,hogy bent rosszul van valaki...


egyébként minden esetben megnézi,hogy foglalt-e a wc - nem lehet így jegyet megúszni

2018. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Es ha valakire a vonaton jon ra a hasmenes, most komolyan? Fosson be?
2018. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!