Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szeretnék érdekes blogokat...

Liv87 kérdése:

Szeretnék érdekes blogokat olvasni, vlogokat nézni olyan emberektől, akik kiköltöztek egzotikus területekre. Ajánlanátok-e ilyeneket?

Figyelt kérdés

2018. jan. 25. 15:27
 1/5 A kérdező kommentje:

Olyan érdekelne, ami Titeket nagyon megfogott, valamiért nagyon különleges!


Előre is nagyon Köszönöm!

2018. jan. 25. 16:24
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Én a trópusokon élek, igaz az EU-ban, se az indiai óceàn közepén. Kérdés, hogy ez elég egzotikus-e, ès mire vagy kíváncsi...
2018. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a válaszod!


Leginkább az érdekelne, mi vonzott oda, mi motivált hogyan élsz, inkább élménybeszámolókra gondoltam, mintsem száraz adatokra.

Ehhez hozzátartoznak az első lépések, az ott tapasztaltak az emberekkel, a körülményekkel.


Ami nekem egzotikus...


...Én szeretem az eldugott, kevésbé ismert helyeket, a természetet, zöldet, a természet sokféleségét, az élettér egyszerűségét. Mezítlábas életvitelt.

Egyszerű ételeket (Sokféle gyümölcs, zöldség, zöldfélékből, magvakat, hidegen sajtolt olajakat...stb.


Nagyon örülnék, ha valaki olyan írna, aki ezt megtapasztalta (akár éveket töltött ilyen helyen), vagy javasolna blogot, vlogot, de érdekel bárki beszámolója, aki szívesen ír.

2018. jan. 25. 21:04
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
Írj be youtube-on magyarul ország és városneveket és találni fogsz közöttük.
2018. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem igazán olyan, amit te keresel (nem trópusi, természet közeli), de egy idegen kultúra és ország bemutatásaként talán érdekes lehet Lilla vlogja, aki Kínában élt és onnan vlogolt - sajnos nem túl sokáig.


talán a beleférek a bőröndömbe közelebb áll ahhoz, amit keresel, de az sem annyira trópusi. pont ilyet nem ismerek.


te találtál ilyeneket azóta?

2020. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!