Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapesten hol vannak nem...

Budapesten hol vannak nem őrzött elhagyatott helyek?

Figyelt kérdés
Olyan helyeket keresek, amik nem túl életveszélyesek, viszonylag könnyi bejutni, és nincs tele hajléktalanokkal meg drogbandákkal, valamint nem építési terület és nem őrzik. Hol vannak ilyen helyek?
2018. jan. 30. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Aludni akarsz?
2018. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, dehogyis. Képeket készítenénk meg forgatnánk, ezenkívül jó lenne egy hely, ahova el tudunk vonulni, és nem zavar senki, de mégis izgalmas a hely. Szóval ezért kellene valami tényleg elhagyatott gyár, ház, akármi.
2018. jan. 30. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Csepel Vas- és Fémművek
2018. jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2018. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Itt én is nézelődtem, de nem tudom, hogy melyik áll még, melyiket őrzik, szóval teljesen tanácstalan vagyok. A Csepel Vasműveken kívül vannak még ilyen helyek?
2018. jan. 31. 21:32
 6/8 anonim válasza:
Küldtem privátot.
2018. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyvásártelep
2018. febr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elhagyatott postás-üdülő a rómaifürdőnél, bár nemtudom, hogy az áll-e még, tavaly voltam ott utoljára
2018. febr. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!