Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miket lehet venni Korfun?

Miket lehet venni Korfun?

Figyelt kérdés
Most nyáron fogok először olyan nyaralásra menni ahol lesz sós víz is.. Szülinapomra a többi ajándék mellé kaptok 50€-rót,hogy elkölthessem majd G.országvan,vagy ha itt ha átváltom... Azt szeretném kérdezni, hogy van e értelme 50 eurót kivinni csak ajándék tárgyakra és talán pár kajára ami nálunk nem megtalalandó? Vagy az 50 az sok és elég ennek a fele is? Tudom, nem fontos kérdés de mégis érdekel :D
2018. febr. 9. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Korfura nem azért megy az ember, hogy ajándékot vegyen, hanem hogy beszívja a tenger illattá, hogy megpihenjen egy olajfa árnyékában, vagy hogy eltűnődjön Odüsszeusz bolyongásán.
2018. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél kumquatot, vagy kandírozva, dzsemnek, vagy likőrnek elkészítve. Helyi különlegességek.
2018. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem csak azért megyek(megyünk) hogy ajándékokat vegyünk de ez is egy opció amivel élni szeretnék.. Csak az érdekelt hogy ennyi pénz kell e csak ajándékra vagy nem.. Köszönöm a válaszod 2. Válaszoló :)
2018. febr. 10. 00:59
 4/6 anonim ***** válasza:
vidd ki az 50 eurodat a maradékot meg hazahozod, de szerintem nem akkora összeg, hogy maradna belőle.
2018. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Basszus! 50 Euro az akkor is elmegy, ha -szinte- semmit sem veszel!!

Ez az összeg egy nyaralóhelyen egyenlő a nullával....

2018. febr. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lyopersicum Solanum válasza:
Én is csak 50€-t vittem, aztán nem is volt elég, szerintem 10-20 € nem árt még mellé. Most voltam kint pár hete. Ajánlom én is a qumquatot kandírozva és likőrnek is, de érdemes egy kisebbet venni és megkóstolni, ízlik-e, mert nem mindenkinek jön be az íze. Amit még érdemes venni: helyi igazi oliva olaj, oliva szappan, fűszerek. Én még képeslapokat is vettem. :) És vigyél búvárszemüveget, érdemes!
2018. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!