Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy jussak ki Amerikába?

Hogy jussak ki Amerikába?

Figyelt kérdés
Nagy álmom ,hogy kijussak Amerikába ,akár csak kis időre is ,de nagyon szeretnék ott nyaralni ,hogyan oldható ez meg ,vagy hogy vegyem rá a szüleim ? 12L

2018. febr. 10. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kis pénz, szóval ez nem a "ráveszem a szüleim" kategória. De nem is olyan sok, hogy 18 éves korodra ne gyűjthetnéd össze. A megoldása meg nem bonyolult, keress rá, ha ennyire nagy álmod.
2018. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha mar most elkezdesz gyujteni akkkr 18 eves korodban ki tudsz utazni.

Ha nem jon addigra ossze akkor egyetem alatt aupairkent is ki lehet menni. Tanulni is kimehetsz de az nagyon sokba kerul.

En 25 evesen mentem ki hogy hogy megismertem valakit interneten keresztul es meghivott magahoz nyaralni. Par honap gondolkodas utan igent mondtam es kimentem. Olyan jol sikerult hogy egymasba szerettunk es ma mar a felesegem :)

2018. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12 evesen sehogy se vedd ra a szuleidet. Ha csak harman mentek (nem tudom van-e testvered), a repulojegy onmagaban felmillio forint, de inkabb tobb, es akkor meg csak odaertel, se hotel, se etel-ital, se belepojegyek sehova. Gondolom fogalmad sincs ez mennyi penz, ugyhogy javaslom varj meg ezzel az almoddal - hidd el, meg Magyarorszagon is rengeteg hely van, ahol nyaralni lehet.
2018. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 25. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!